Reklama

Hinge dla Android

9.34.1

Hinge(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Aplikacja do związków i randek

Hinge to zorientowana na relacje aplikacja randkowa przeznaczona dla osób, które szukają prawdziwego partnerstwa. Aplikacja promuje naturalne konwersacje, dostarczając odpowiednich informacji, aby zorientować się, kim są twoje mecze. Zawias jest dostępny w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie.

Ludzie ponad algorytmami

Aplikacja skupia się na ludziach. Firma korzysta z autorskiego systemu, aby zapewnić lepsze dopasowanie dla swoich klientów. Aby to osiągnąć, lekceważą nadmierną optymalizację algorytmów aplikacji randkowych, faworyzując bardziej organiczne połączenia, które opierają się na prawdziwej chemii.

Zaprojektowany do usunięcia

W przeciwieństwie do innych aplikacji randkowych, takich jak Tinder czy Bumble, Hinge nie promuje tak zwanej „kultury hookup”. Zamiast tego aplikacja mierzy swój sukces poprzez budowanie szczęśliwych, długotrwałych relacji w prawdziwym świecie. W związku z tym jest to jedyny czat i komunikator aplikacja, która ma zostać usunięta.

Reklama

Prawdziwi ludzie i osobowości

Zawias wyświetla wiele informacji o Twoich potencjalnych dopasowaniach. Jest idealny do poznania prawdziwych ludzi stojących za profilami randkowymi. Dzięki serii podpowiedzi możesz zbadać osobowości swoich meczów, podstawowe informacje, opinie i odpowiedzi na wiele pytań.

Łatwe rozmowy

Rozpoczęcie naturalnego rozmowa na Hinge jest łatwiejsza niż na wielu innych platformach. Możesz rozpocząć rozmowę z dowolnego miejsca w profilu użytkownika. Dotarcie do kogoś, kto odpowiada na określone pytanie lub chcesz komplementować zdjęcie, jest bardzo łatwe. To niezawodna rozmowa.

Kontynuacja randkowania

Jedną z najlepszych funkcji aplikacji jest to, że podąża za Twoją aktywnością na randkach . Po pierwszej randce zostaniesz poproszony o kilka prostych pytań dotyczących Twojego doświadczenia. Ta funkcja pozwala systemowi doprecyzować zalecenia dla Ciebie i przyszłych użytkowników.

Inny rodzaj aplikacji randkowej

Zawias to doskonały społecznościowaaplikacja randkowa dla osób zmęczonych aplikacjami randkowymi. Oferując przerwę od nieustannych randek seryjnych, aplikacja pozwala spotykać ludzi w bardziej naturalny sposób  Jeśli masz dość algorytmicznego dopasowywania i chcesz poznawać osoby o wspólnych zainteresowaniach poprzez naturalne rozmowy, sprawdź to .

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Hinge, 9.34.1 dla Android
Wymagania:
 • Android 13.0
Język:
English
Dostępne języki:
 • English,
 • German,
 • Swedish,
 • Italian,
 • Spanish,
 • French,
 • Norwegian,
 • Finnish,
 • Danish,
 • Dutch,
 • Portuguese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 8th 2023
Autor
Hinge

https://hinge.co/

Hinge dla Android

9.34.1

Hinge(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.34.1 Hinge. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama