Reklama

Android Data Recovery

6.4.1

Tenorshare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Android Data Recovery to aplikacja do odzyskiwania plików na urządzenie z Androidem. Aplikacja została zaprojektowana w celu umożliwienia szybkiego odzyskiwania danych, takich jak kontakty, wiadomości, historia połączeń, zdjęcia, filmy i inne dokumenty z wszelkiego rodzaju urządzeń z Androidem.

Możesz stracić dane, rootując urządzenie lub przypadkowo usuwając coś. Być może masz problem z przywróceniem ustawień fabrycznych, a może próbowałeś sflashować pamięć ROM lub zrootować urządzenie i nie działało to poprawnie? Bez względu na problem, nie musisz wpadać w panikę, ponieważ ta aplikacja działa dobrze na wszystkich telefonach i tabletach z systemem Android.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Obsługa wielu opcji odzyskiwania danych, takich jak; odzyskiwanie kontaktów, SMS i historia połączeń itp.
  • Odzyskaj utracone dane z usuwania, przywracania ustawień fabrycznych, flashowania pamięci ROM lub rootowania.
  • Przywróć zdjęcia, filmy, archiwa, pliki PDF, pliki Word lub aplikacje.
  • Podgląd przed odzyskaniem.
  • Dwie opcje połączenia; przez Wi-Fi lub kabel USB bezpośrednio do komputera.

Reklama

Android Data Recovery obsługuje wielu producentów telefonów z systemem Android, takich jak Samsung, HTC, LG i Motorola. Aplikacja obsługuje również różnych producentów tabletów, w tym Google, Samsung, Asus i Sony.

Android Data Recovery jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Android, w tym Android 2.3, 3.0, 4.1, 4.3 i Android 4.4.x. i działa w systemie Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Android Data Recovery, 6.4.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 6th 2018
Autor
Tenorshare

https://www.tenorshare.com

Android Data Recovery

6.4.1

Tenorshare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.4.1 Android Data Recovery. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama