Reklama

Brave Browser dla Windows

1.21.76

Brave Software Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Brave jest pomysłem Brendana Eicha (współzałożyciela Projektu Mozilla). Jest to ultra bezpieczna przeglądarka internetowa typu open source oparta na silniku Chromium / Blink, której celem jest blokowanie programów śledzących witryny i usuwanie natrętnych reklam internetowych. W ten sposób zastąpi je reklamami sprzedawanymi przez firmę Eich.

Przeglądarka ma również na celu poprawę Twojej prywatności online, udostępniając mniej danych klientom reklamowym. Robi to poprzez kierowanie reklam internetowych poprzez analizę historii przeglądania (anonimowych) użytkowników. Odważny chce zatrzymać dla siebie 15% przychodów z reklam, zapłacić wydawcom treści 55%, partnerom reklamowym 15% i (to dobrze) dać 15% użytkownikom przeglądarki ”. Użytkownik może następnie przekazać darowizny blogerom i / lub innym dostawcom treści internetowych za pośrednictwem systemu mikropłatności.

Brave został zaprojektowany specjalnie do blokowania reklam i modułów śledzących, które spowalniają przeglądanie, zmniejszają przepustowość i próbują uzyskać dostęp do prywatnych danych. Programiści chcą wyświetlać dostosowane, czyste reklamy, aby pomóc finansować właścicieli witryn i innych odważnych użytkowników.

Reklama

Brave ma kilka przydatnych wbudowanych narzędzi bezpieczeństwa, które pomagają chronić twoją prywatność. Na przykład, dzięki integracji HTTPS Everywhere, Brave zapewnia, że Twoje połączenia ze stronami internetowymi są zawsze najbezpieczniejsze. Przeglądarka blokuje również piksele śledzące i śledzące pliki cookie, a także możesz ustawić domyślną wyszukiwarkę na Duck Duck Go, zamiast standardowego silnika Alphabet.

Ogólnie rzecz biorąc, Brave to naprawdę szybka przeglądarka internetowa, która ma ostry, przycięty interfejs, który jest naprawdę łatwy w obsłudze i sprawia przyjemność z poruszania się po Internecie. Po przetestowaniu byliśmy w stanie przejść do naszych ulubionych stron w bardzo krótkim czasie, bez żadnych problemów. Narzędzia bezpieczeństwa są pierwszorzędne, a fakt, że możesz pomóc programistom, zwracając się społeczności, to prawdziwa funkcja bonusowa. Podsumowując, Brave jest zdecydowanie przeglądarką do sprawdzenia.

Szukasz wersji Mac Brave? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Brave Browser, 1.21.76 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, June 10th 2019
Autor
Brave Software Inc

https://www.brave.com

SHA-1:
50779e410ae24a916b8aead6eb1ab7a93e7bc731

Brave Browser dla PC

1.21.76

Brave Software Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.21.76 Brave Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama