Reklama

DxO Nik Collection dla Windows

5.0

DxO(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Kolekcja Nik DxO dla wtyczek do edycji obrazów na komputery stacjonarne jest teraz oferowana za darmo! Aplikacje Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro i Dfine są dostępne do pobrania za darmo z DxO. Jest to ogromna oszczędność w stosunku do poprzedniej ceny 150 USD.

Wszystkie wtyczki koncentrują się na dostępności i łatwości użytkowania; kolekcja jest w pełni kompatybilna z pakietami do edycji obrazów, takimi jak Photoshop, Lightroom i Aperture.

Kolekcja Nik składa się z siedmiu wtyczek do komputerów stacjonarnych, które zapewniają szeroki zakres możliwości edycji zdjęć, od aplikacji filtrujących, które poprawiają korekcję kolorów, do retuszu i efektów kreatywnych, aż po narzędzia do wyostrzania obrazu, które wydobywają ukryte szczegóły na zdjęciach . Możesz także dostosować kolor i tonację swoich zdjęć.

Reklama

HDR Efex Pro umożliwia tworzenie obrazów HDR z sekwencji obrazów lub pojedynczego zdjęcia; Sharpener Pro umożliwia selektywne ostrzenie; Dfine umożliwia selektywną redukcję hałasu; a Color Efex Pro umożliwia dostosowanie kolorów, w tym konwersji monochromatycznych i efektów filmowych. Silver Efex Pro służy do konwersji czarno-białych, a Viveza pozwala na wybiórczą regulację jasności, kontrastu i balansu bieli.

Ta kolekcja jest niezbędna dla każdego fotografa, który musi zdobyć narzędzia wysokiej jakości, aby poprawić wygląd swoich zdjęć, a ponieważ DxO oferuje The Nik Collection za darmo, czego nie lubić?

Szukasz wersji DxO Nik Collection dla komputerów Mac? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DxO Nik Collection, 5.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • French,
  • Japanese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, November 11th 2022
Autor
DxO

https://www.dxo.com

DxO Nik Collection dla PC

5.0

DxO(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.0 DxO Nik Collection. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama