Reklama

UltraISO

9.7.5.3716

EZB Systems, Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Tworzenie dysków optycznych

UltraISO to aplikacja Windows firmy EZB Systems, która pozwala tworzyć, modyfikować i konwertować pliki obrazów ISO w celu utworzenia płyty CD lub DVD z dysku twardego. Dostępna jest bezpłatna wersja próbna, która jest ograniczona do obrazów ISO 300 Mb.

Obsługuje filmy z dowolnego źródła

Tworzenie rozruchowej płyty CD / DVD jest szybkie i proste dzięki UltraISO Premium. Możesz łatwo tworzyć te dyski w dowolny sposób. UltraISO to konwerter, a także program do tworzenia i edytowania obrazów CD. Oprogramowanie wykorzystuje metodę sektor po sektorze, zachowując jednocześnie wszystkie informacje.

Reklama

Ta aplikacja może inteligentnie analizować niestandardowe pliki obrazów. Możesz także edytować pliki obrazów CD z wieloma sesjami. Możesz zapisać je w standardowym formacie.

Początkowo było to oprogramowanie shareware, ale od 2006 roku jest to wersja Premium . Ta aplikacja jest narzędziem do tworzenia, edycji i konwersji plików graficznych, a także rozruchowym programem do tworzenia płyt CD / DVD. Oznacza to, że może bezpośrednio edytować pliki obrazów CD / DVD , w tym ISO i BIN, a nawet może obsługiwać nowe pliki (i ich kolejne foldery), które jeszcze nie zostaną utworzone.

Po przesłaniu formularza zamówienia do UltraISO wkrótce otrzymasz potwierdzenie. W ciągu 24 godzin otrzymasz drugi e-mail z kodem rejestracyjnym . Następnie będziesz mieć dożywotnie bezpłatne aktualizacje, dzięki czemu będziesz mógł zainstalować najnowsze wersje .

Podstawowy interfejs

Aplikacja ma ogólnie standardowy interfejs , choć nie jest tak dopracowana, jak niektóre podobne programy, które są dostępne. Niezależnie od podstawowej estetyki obsługuje prawie wszystkie formaty plików graficznych i może z łatwością przekonwertować je na standard ISO.

Interfejs wygląda bardzo technicznie, więc nowi użytkownicy mogą mieć do czynienia z lekką krzywą uczenia się, o ile nie zniechęca ich wstępna prezentacja. Doświadczeni użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów.

Dodatkową zaletą Ultra ISO jest to, że integruje się z powłoką systemu Windows, dzięki czemu można łatwo włączyć „kliknięcie prawym przyciskiem”, aby uzyskać dostęp do głównych funkcji aplikacji. W przeciwnym razie aplikacja korzysta z interfejsu kontaktu z podwójnym oknem. Będziesz miał wybór użycia klawiszy skrótu lub myszy do przeciągania i upuszczania .

Podwójne panele umożliwiają przeglądanie zarówno plików lokalnych, jak i struktury obrazu. Łatwo jest dodawać pliki z jednej części do drugiej dzięki płynnej operacji przeciągania i upuszczania lub za pomocą menu kontekstowych. Gdy już przyzwyczaisz się do korzystania z programu, docenisz strukturę podwójnego okna i opcje wyświetlania.

Twórz bootowalne dyski USB i CD / DVD

Niezależnie od tego, czy chcesz przekonwertować dysk CD lub DVD na inny format, czy też chcesz utworzyć dysk startowy od zera, możesz to zrobić dzięki kompleksowym narzędziom oferowanym przez ten program. Rozbudowane możliwości aplikacji zdefiniowały ją jako doskonałe rozwiązanie do zarządzania formatem obrazu ISO.

UltraISO obsługuje konwersję do ISO, BIN / CUE, Alcohol, Nero , Xbox i innych. Użytkownicy mogą łatwo manipulować skompresowanym obrazem , kompresując go jeszcze bardziej, zapisując go na dysku, tworząc obraz z dysku, konwertując go na inny format lub montując go na dysku wirtualnym. Jeśli chcesz stworzyć bootowalny USB, możesz to zrobić również łatwo.

Edycja obrazów ISO może być czasochłonnym obowiązkiem, ale ta aplikacja ułatwia, możesz łatwo dodawać i usuwać pliki, naciskając przycisk Usuń na klawiaturze lub przeciągając żądane pliki do środka.

Twórz / Edytuj obrazy płyt Audio CD

Możesz zapisywać płyty Audio CD w formatach BIN / CUE , MDF / MDS , IMG / CCD / SUB , NRG , a stamtąd UltraISO automatycznie nagra kolejną kopię płyty, bez żadnych problemów lub utraty jakości.

Zgrywanie płyt CD jest proste , a proces prosty. Wybierz miejsce przechowywania, przeciągając tam pliki. Program automatycznie zapisze pliki jako dźwięk WAVE i dopasuje jakość. Jeśli wolisz, możesz później kodować pliki w bardziej skompresowanym formacie, takim jak MP3 .

Możesz także utworzyć obraz płyty do późniejszego wykorzystania, choć ważne jest, aby wiedzieć, że aplikacja może tworzyć płyty CD audio tylko z plików WAV i MP3.

Manipuluj obrazami ISO

Z łatwością zmniejszaj obrazy ISO, modyfikując listę ustawień domyślnych. Możesz wybierać spośród sześciu różnych poziomów kompresji CD i DVD, w tym najszybszej, ciężkiej kompresji, szybkiej, normalnej, małej i najmniejszej. Skompresowany plik zostanie zapisany w formacie INZ (IsoZipped) .

Jeśli zdecydujesz się zmniejszyć ISO do „silnej kompresji”, proces ten jest znacznie wolniejszy niż wszystkie inne opcje. Na przykład ISO 265 MB z plikami audio zajmie około piętnaście minut. UltralSO obsługuje ochronę hasłem . Pliki można szyfrować za pomocą algorytmu AES 128-bitowego lub AES 265-bitowego. Limit długości hasła wynosi 32 znaki, co oznacza, że jest bardzo chroniony.

Dyski wirtualne

Możesz montować obrazy ISO na wirtualnym dysku , który tworzysz za pomocą UltraISO. Aplikacja może ładować do ośmiu urządzeń wirtualnych i szybko je umieszczać w menedżerze plików, bez wpływu na system.

Wykonaj tę procedurę za pomocą menu konfiguracji aplikacji programu, pod tytułami kart „Dysk wirtualny”. Jeśli już używasz narzędzia do wirtualizacji dysków, UltraISO może je wykryć i będziesz mieć możliwość wyznaczenia go jako domyślnego programu.

Prawie każda potrzeba związana z ISO

UltraISO premium jest niezbędny do pobrania, jeśli chcesz zapisywać pliki obrazów ISO i zarządzać nimi. Wszystkie funkcje są pomocne i działają płynnie, chociaż interfejs nie jest zbyt zachęcający.

Ta aplikacja jest łatwa w użyciu, chociaż niektórzy użytkownicy mogą doświadczyć lekkiej krzywej uczenia się. Po zrozumieniu programu spodoba ci się fakt, że UltraISO obsługuje niezliczoną liczbę formatów i może z łatwością konwertować je na popularne formaty obrazów.

W ramach ograniczeń wersji testowej program działa płynnie. Dzięki integracji powłoki Windows i szeregowi funkcji jest to potężna i prosta aplikacja. Jeśli szukasz alternatywy, zastanów się Narzędzia demona , Rufus lub Wirtualny dysk klonowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
UltraISO, 9.7.5.3716 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 8.1,
 • Windows 2000,
 • Windows 7,
 • Windows 98,
 • Windows 98 SE,
 • Windows Vista,
 • Windows NT,
 • Windows ME,
 • Windows XP,
 • Windows 8,
 • Windows 2003
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, January 24th 2018
Autor
EZB Systems, Inc.

https://www.ezbsystems.com

SHA-1:
7c70d6e207ed511aae2dc049edbd71c43b611bf7

UltraISO

9.7.5.3716

EZB Systems, Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.7.5.3716 UltraISO. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama