Reklama

AVG Anti-Virus for Mac

2015.0.4801

AVG Technologies(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

AVG AntiVirus dla komputerów Mac jest najlepszym konkurentem dla najlepszego programu antywirusowego dla platformy Mac. Aplikacja jest potężna, ma wiele funkcji i ma przyjazny interfejs.

AVG AntiVirus dla komputerów Mac pomaga chronić komputer Mac przed wirusami i zapewnia płynne działanie. Ma prosty, intuicyjny interfejs i pozwala zarządzać ustawieniami bezpieczeństwa według własnego uznania.

Reklama

AVG AntiVirus dla komputerów Mac oferuje wiele różnych opcji skanowania; możesz albo ukończyć pełne skanowanie komputera, albo wybrać plik lub pliki do skanowania niezależnie. Istnieje również wiele opcji, które pozwalają dodatkowo dostosować skanowanie, tak aby obejmowało skanowanie potencjalnie niechcianego programu (PUP). Aplikacja zapewnia również ochronę w czasie rzeczywistym, która może wykrywać i eliminować nowe zagrożenia w czasie rzeczywistym. AVG AntiVirus dla komputerów Mac jest również wyposażony w technologię Resident Shield, która umożliwia ciche działanie aplikacji i skanowanie plików w tle. Aplikacja skanuje nie tylko złośliwe oprogramowanie dla komputerów Mac, ale także zagrożenia, które mogą zostać przeniesione na urządzenia z systemem Windows i Android.

Ogólnie rzecz biorąc, AVG AntiVirus dla komputerów Mac jest dobrym narzędziem do ochrony komputera przed wieloma zagrożeniami zewnętrznymi. Opcja skanowania plików pozwala wybrać dokładnie to, co chcesz skanować, a ochrona w czasie rzeczywistym chroni przed nowymi zagrożeniami. Minusem jest to, że czas skanowania może być długi i chociaż interfejs jest łatwy w nawigacji, bardziej doświadczony użytkownik może go nieco nie mieć.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AVG Anti-Virus for Mac, 2015.0.4801 dla Mac
Rozmiar pliku:
211.28 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, July 10th 2015
Autor
AVG Technologies

https://www.avg.com

SHA-1:
65b5fb80eca7bfb01188361cda04a67954066109

AVG Anti-Virus for Mac

2015.0.4801

AVG Technologies(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2015.0.4801 AVG Anti-Virus for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama