Reklama

GoToMeeting

Citrix(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

GoToMeeting to wiodące narzędzie do prowadzenia konferencji internetowych, które umożliwia prowadzenie spotkania online nawet z 25 osobami. Nie tylko możesz prowadzić konferencje głosowe i wideo, ale GoToMeeting umożliwia także udostępnianie dowolnej aplikacji na komputerze, również w czasie rzeczywistym!

GoToMeeting zapewnia wideokonferencje w wysokiej rozdzielczości i oferuje nieograniczoną liczbę spotkań ze zdalnymi współpracownikami. Nie ma znaczenia, jakie urządzenia mają użytkownicy, mogą łączyć się z internetowym połączeniem konferencyjnym z komputera PC, Maca, urządzenia iOS lub Android. Organizatorzy spotkań mogą udostępniać cały ekran lub wyświetlać tylko określoną aplikację.

Reklama

Interfejs jest łatwy w nawigacji; jako organizator możesz rozpocząć spotkanie w mgnieniu oka, z poziomu komputera PC lub Mac, klikając opcję „Spotkaj się teraz”. GoToMeeting pozwala także na planowanie spotkań z wyprzedzeniem, a także na tworzenie spotkań cyklicznych, z których można korzystać w dowolnym momencie. Użytkownicy zaproszeni na spotkania robią to bezpłatnie, a aplikacje dostępne do łączenia są również bezpłatne. Uczestnicy po prostu klikają łącze do spotkania, które otrzymują, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub wiadomości błyskawicznej, lub mogą wprowadzić identyfikator spotkania, który można im przekazać przez telefon.

Skonsultuj się z dowolnego miejsca Konferencje internetowe to świetny sposób oferowania produktów i usług bez wychodzenia z biura. GoToMeeting jest liderem na rynku tego typu konferencji internetowych. Dzięki GoToMeeting możesz korzystać z technologii wideo hi-def i aktualizować klientów, a jednocześnie unikać kosztownych wizyt na miejscu. GoToMeeting umożliwia bezpieczne udostępnianie dokumentów, projektów i planów projektów online. Ma nawet dostępne narzędzia do rysowania, aby podkreślić kluczowe pomysły na ekranie.

Zmniejsz koszty szkolenia Konferencje internetowe GoToMeeting pozwalają aktualizować zdalnych klientów i pracowników bez konieczności podróżowania w celu odwiedzenia poszczególnych witryn. Dzięki GoToMeeting możesz częściej organizować sesje szkoleniowe, ponieważ koszty wideokonferencji pozostają na tym samym niskim poziomie. Naprawdę świetną funkcją GoToMeeting jest to, że możesz także zapewnić praktyczne doświadczenie, dzieląc sterowanie klawiaturą i myszą z innymi użytkownikami!

Integracje GoToMeeting integruje się z Microsoft Outlook i posiada API do użytku. Obsługiwane urządzenia to urządzenia obsługiwane przez systemy iOS i Android oraz komputery Mac i Windows.

cennik GoToMeeting korzysta z modelu wyceny subskrypcji z dostępnym bezpłatnym okresem próbnym (karta kredytowa nie jest wymagana). GoToMeeting oferuje nielimitowane spotkania online z maksymalnie 25 uczestnikami, za jedną, niską zryczałtowaną stawkę (skontaktuj się z GoToMeeting w sprawie cen).

Dolna linia GoToMeeting to doskonały sposób na zwiększenie produktywności pracowników, umożliwiając wszystkim członkom lokalnego zespołu współpracę ze zdalnymi członkami zespołu. GoToMeeting pozwala zintegrować spotkania online ze swoimi regularnymi spotkaniami osobiście, a projekty można szybciej realizować, przeprowadzając sesje recenzji online. Obsługiwane języki to holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, hiszpański i szwedzki.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GoToMeeting, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Citrix

https://www.citrix.com

GoToMeeting

Citrix(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji GoToMeeting. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama