Reklama

Carnal Instinct dla Windows

Team Carnal Instinct(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Carnal Instinct - Porywająca erotyczna gra RPG

Reklama

Carnal Instinct to otwarty świat dorosłej gry RPG opracowanej przez zespół Carnal Instinct. Gra osadzona jest w krainie starożytnego mitu, gdzie gracz zaczyna jako niewolnik, uwięziony przez przeznaczenie i okrucieństwo innych. Gra oferuje grywalne rasy Feline i Draconic, a w miarę wzrostu mocy gracza, może on kształtować swoje ciało w humanoidalne bóstwa zwierzęce, które rządziły Sabu w przeszłości wieków, lub nawet przyjąć pierwotną obecność starożytnych bogów.

Gra skupia się na wizualnej jakości AAA i porywającej erotycznej interakcji. Od zwykłego uprawiania miłości po najbardziej skrajne żądze cielesne, funkcje dla dorosłych są czymś więcej niż tylko podnieceniem i są zintegrowane w zadaniach. Gra oferuje również treści Anthro i Human, zaspokajając szeroki zakres preferencji i pragnień. Obecnie obsługiwane są tylko postacie żeńskie i futanari, a postacie męskie są planowane na drugi kwartał 2020 roku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Carnal Instinct, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 11
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Wednesday, January 17th 2024
Autor
Team Carnal Instinct

https://www.carnal-instinct.com/

Carnal Instinct dla PC

Team Carnal Instinct(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Carnal Instinct. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama