Reklama

EPUB DRM Removal Mac

10.0.4

AzwSoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Usuwanie EPUB DRM dla użytkowników komputerów Mac

Reklama

Usunięcie EPUB DRM na komputerze Mac może być trudne, chyba że znasz niektóre specjalistyczne narzędzia programowe dostępne do tego celu. Problem z zarządzaniem prawami cyfrowymi EPUB na komputerze Mac polega na tym, że sam format jest tak prosty, że każdy komputer może go stosunkowo łatwo obsłużyć. Tworzy serię jednostronicowych zaszyfrowanych plików, dzięki czemu możesz czytać e-booka tylko na innych urządzeniach elektronicznych i przenośnych czytnikach. Jednak po prostu usuń dodatkowe pliki AzwSoft z nagłówka z książek i nie ma różnicy w rzeczywistych plikach. Cyfrowe usuwanie Kindle jest bardzo łatwe w konfiguracji, co oznacza, że nawet początkujący użytkownik komputera Mac może sobie z tym stosunkowo łatwo poradzić. Wszystko, czego potrzebujesz, to bezpłatne pobranie pakietu czcionek odkurzonych Azwsoft.

Aby zakończyć proces usuwania EPUB DRM na komputerze Mac, należy pobrać przeglądarkę czcionek kindle, a następnie zainstalować ją na swoim komputerze. Po zakończeniu przejdź do witryn oferujących zarówno bezpłatne, jak i płatne czcionki kindle. Zainstaluj aplikację kindle fonts, a następnie pozwól oprogramowaniu skanować książki pod kątem uszkodzeń za pomocą wbudowanego narzędzia do skanowania. Następnie na dobre naprawi wszelkie uszkodzone pliki w Twoich książkach.

Istnieje wiele innych opcji usuwania EPUB DRM, które obejmują kilka kroków. Na przykład możesz użyć wbudowanej funkcji przywracania z Twojego Kindle, aby usunąć klub i wszystkie powiązane z nim pliki z komputera. Działa to tylko wtedy, gdy zakupiłeś płytę CD z tą wersją. Jeśli masz tylko wersję ebooka, możesz skorzystać z jednej z wielu aplikacji, które oferują tego rodzaju usługi dla systemu Mac OS X. Jednak, jak zawsze, jeśli nie masz pewności, zapytaj innych czytelników.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
EPUB DRM Removal Mac, 10.0.4 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
AzwSoft

http://www.azwsoft.com/

SHA-1:
18b6cc7fb6305659e8d37b44e9c5bdef6d732f51
Filename:
azwsoft-epub-drm-removal-for-mac.dmg

EPUB DRM Removal Mac

10.0.4

AzwSoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.0.4 EPUB DRM Removal Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama