Reklama

iMouseTrick dla Mac

1.1

Beecubu(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Taca na mysz Beecubu autorstwa iotle Trick

Beecubu Mouse Tray autorstwa iotle Trick to darmowa aplikacja, która wykorzystuje technologię internetową Beecubu, aby umożliwić Ci wspólne korzystanie z Beecubu i hotelu. Może być używany przez dzieci, dorosłych, nauczycieli i każdego, kto wie, jak otworzyć program do edycji tekstu, taki jak WordPress, i być w stanie uruchamiać wszelkiego rodzaju skomplikowane funkcje. Ponadto oprogramowanie to może być używane z systemem hostingowym Beecubu, więc kliknięcie myszą i rozdzielczość ekranu nie będą ograniczone przez zdolność serwera do obsługi dużych plików.

Taca na myszy Beecubu jest świetna, ponieważ może być w pełni dostosowana przez użytkownika. Możesz mieć nieograniczoną liczbę pulpitów na jednej stronie lub podzielić pulpit na wiele różnych paneli. Jest również przydatny dla wielu innych aplikacji i programów, poza umożliwieniem użytkownikowi komputera klikania i przeciągania okien i ikon.

Ta aplikacja stanowi również dobrą ramkę do zdjęć. Wiele zdjęć jest wykonywanych na komputerach w trakcie wielu czynności. A nadejdzie czas, kiedy po prostu nie będziesz mieć wystarczająco dużo zdjęć, aby umieścić je w swoim notatniku. Jeśli twój imousetrick jest wyposażony w skaner, to też możesz to zrobić. I nie będziesz musiał się martwić, że na wakacjach zabraknie Ci ramek do zdjęć. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iMouseTrick, 1.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Beecubu

http://www.beecubu.com

SHA-1:
c4985338833f87d6d9465482ed1b86855059cd58
Filename:
iMouseTrick.zip

iMouseTrick dla Mac

1.1

Beecubu(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 iMouseTrick. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama