Reklama

Pagico

7

Pagico Software, Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Lepiej zarządzaj swoim czasem dzięki Pagico

Pagico to narzędzie do zarządzania zadaniami opracowane przez NOTES17 (N17). Służy do wizualizacji i organizowania projektów, ułatwiając zarządzanie gorączkowymi harmonogramami, harmonogramami i działaniami. Pagico jest dostępny dla większości głównych platform, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Ponadto Pagico ma wersję stworzoną dla zespołów, które są nastawione na lepszą współpracę między użytkownikami.

Podstawowe funkcje

Podstawą Pagico jest potężne narzędzie zwiększające produktywność, które pozwala użytkownikom organizować wszystkie ważne programy. Użytkownicy mogą dodawać notatki, listy kontrolne, zadania i dokumenty, a także terminy, terminy i harmonogramy do Pagico w celu scentralizowanego centrum szybkiego dostępu.

Reklama

Planista

Wizualizacja osi czasu jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji Pagico. Śledzenie wielu dat może być łatwe. Jednak Pagico dodaje grafiki do tych dat, co ułatwia użytkownikom zarządzanie czasem. Z drugiej strony widok Dzisiaj daje użytkownikom szybki podgląd ich codziennego harmonogramu.

Menedżer

Pagico ma również menedżera projektu, którego można używać do przeglądania i analizowania statusu ich projektu. Użytkownicy mogą zobaczyć, ile projektu zostało ukończone i jak daleko muszą się posunąć, aby zakończyć projekt. Istnieje również cotygodniowa zakładka aktywności.

Dla osób z gorączką

Jeśli często jesteś przytłoczony gorączkowym harmonogramem i licznymi zadaniami, Pagico to świetna aplikacja, która pomoże ci dotrzymać kroku. Dzięki Pagico będziesz w stanie łatwo wizualizować swoje harmonogramy i terminy, aby zwiększyć produktywność i wydajność jako pracownika.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pagico, 7 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • French,
  • Japanese,
  • Dutch,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Pagico Software, Inc.

https://www.pagico.com/

SHA-1:
ad6b63d4560ff7423261a0cbd272edd6ec49a8d6

Pagico

7

Pagico Software, Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7 Pagico. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama