Reklama

SnapNDrag dla Mac

4.5.1

Yellowmug(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Przechwytywanie ekranu przez SnapN Drag - jak robić zrzuty ekranu komputera w kilka minut

SnapNDrag to narzędzie, które bardzo ułatwia nagrywanie ekranu. Wystarczy kliknąć przycisk, aby nagrać i przeciągnąć przechwycony wynik do innego programu lub do Findera. Na przykład, aby wysłać zrzuty ekranu na e-mail, po prostu przeciągnij go do SnapNDrag i upuść w programie pocztowym. Możesz też użyć tego rejestratora ekranu w połączeniu z „aws” Maca. Np.

Innym narzędziem do przechwytywania ekranu, które działa bardzo dobrze z SnapN Drag, jest Mac Finder – robi dokładną migawkę całego ekranu. Jednym kliknięciem możesz robić różne rzeczy na informacjach przechwyconych przez Mac Finder – wyszukiwać, zapisywać, usuwać elementy i nie tylko. Jest to naprawdę przydatne, jeśli często robisz zrzuty ekranu. Po utworzeniu całego zrzutu ekranu za pomocą narzędzia SnapNDrag możesz przeciągnąć i upuścić informacje na pulpit lub zapisać je do wykorzystania w przyszłości.

Dzięki tym dwóm narzędziom do przechwytywania ekranu możesz łatwo wykonać nieograniczoną liczbę zrzutów ekranu, zapisując je na komputerze, iPhonie lub iPodzie. Najlepsze w korzystaniu z tych programów jest to, że działają bardzo dobrze — naprawdę wydaje się, że robisz migawkę całego ekranu komputera. Aby rozpocząć, wystarczy kliknąć myszą w prawym górnym rogu ekranu i przeciągnąć dowolne ikony. Jeśli chcesz udostępnić zrzuty ekranu innym, po prostu kliknij „e-mail” i wyślij je innym, klikając strzałkę „udostępnione” w wyskakującym okienku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SnapNDrag, 4.5.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Yellowmug

http://www.yellowmug.com

SHA-1:
4eec95411f484aa1bf245bb08f09645ec18a9417
Filename:
SnapNDrag.dmg

SnapNDrag dla Mac

4.5.1

Yellowmug(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.5.1 SnapNDrag. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama