Reklama

TextSniper dla Mac

1.7.0

Valerijs Boguckis(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Płatne narzędzie do wyodrębniania tekstu

TextSniper to przydatne narzędzie do wyodrębniania tekstu dla komputerów Mac. To narzędzie pozwala wyodrębnić tekst z różnych obrazów i źródeł cyfrowych. Przy niedrogiej jednorazowej płatności możesz zacząć wycinać tekst z filmów w YouTube, plików PDF, screencastów i nie tylko. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu możesz przetestować aplikację przed zakupem.

TextSniper przypomina Droplr i jest zaopatrzony w różne funkcje i możliwości. Jest tak popularny, że pojawił się na 9to5Mac, MacRumors i The 8-Bit. TextSniper zdobył nawet nagrodę Mac Life Editors Choice. Nie będziesz nawet wiedział, że potrzebujesz tej aplikacji na Maca, dopóki jej nie użyjesz. Jednak do tego czasu nie będzie już odwrotu. 

Łatwy w użyciu

Praca z tą aplikacją jest prosta. Po zainstalowaniu na pasku menu pojawi się ikona „Przechwyć tekst”. Za każdym razem, gdy chcesz wyodrębnić tekst z obrazu, wystarczy kliknąć tę ikonę. Następnie przeciągnij obszar zaznaczenia, w którym chcesz wyodrębnić tekst, a narzędzie rozpozna tekst i skopiuje go do schowka. Następnie możesz wkleić go do notatek, edytora lub innego programu.

Reklama

Przydatne funkcje

TextSniper może wyodrębnić tekst z pozornie niemożliwych źródeł, takich jak filmy, kursy online i strony internetowe. Korzystając z zaawansowanej technologii OCR, to narzędzie natychmiast rozpoznaje tekst, dzięki czemu jest niewiarygodnie szybkie. 

Możesz nawet na swoim Macu czytać tekst na głos z obraz za pomocą tego narzędzia. Jest to przydatne dla osób uczących się języka obcego lub mających problemy z odczytywaniem informacji z ekranów. TextSniper zawiera nawet kod QR, czytnik kodów kreskowych i może przechwytywać, wyodrębniać i konwertować tekst na dowolny z tych typów snapów.

Obsługiwane języki

System Mac Catalina OS obecnie obsługuje tylko język angielski. Wersja Big Sur na Maca obsługuje więcej języków, w tym angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, tradycyjny i uproszczony chiński. Posiadanie aplikacji obsługującej wiele różnych języków jest cenne podczas pracy lub wyodrębniania w nich tekstu.

Łatwe wyodrębnianie tekstu

TextSniper na komputery Mac to przydatna płatna aplikacja, która umożliwia wyodrębnianie tekstu z różnych mediów, takich jak filmy i obrazy cyfrowe. Aplikacja ma również bezpłatną wersję próbną, więc możesz ją przetestować przed zakupem. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TextSniper, 1.7.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Valerijs Boguckis

https://textsniper.app/

TextSniper dla Mac

1.7.0

Valerijs Boguckis(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.7.0 TextSniper. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama