Reklama

WirelessDriver dla Mac

1.0

Wirelessdriver(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak łatwo odinstalować sterowniki bagażu bezprzewodowego?

Pobieranie narzędzia Mac App Remover to częste pytanie wśród użytkowników komputerów Mac, którzy nie mają wystarczającej ilości miejsca do przechowywania programów i danych całego komputera. Nawet z wbudowaną ochroną dysku w systemie Mac OS X, niektóre pliki mogą zostać uszkodzone lub utracone, zwłaszcza jeśli nie tworzysz ich regularnie. Po zainstalowaniu WirelessDriver X 1b6 automatycznie tworzy duplikaty plików w wielu lokalizacjach. W większości przypadków pozostałe pliki, w tym pliki obsługi programów i pliki preferencji użytkownika, pozostają na dysku twardym nawet po ręcznym usunięciu WirelessDriver X, co jest najbezpieczniejszym sposobem ich tworzenia. Biorąc to pod uwagę, jedną rzeczą, o której zawsze należy pamiętać podczas tworzenia kopii zapasowych plików, jest nigdy nie zapisywanie ich na serwerze Mac OS X Server. Spowoduje to, że te pliki staną się niedostępne, nawet jeśli znajdują się w bieżącym katalogu roboczym. Zamiast tego możesz zapisać go w zewnętrznej lokalizacji na swoim komputerze.

Jak usunąć sterownik bezprzewodowy? Możesz przejść do głównego menu swojego urządzenia i znaleźć ikonę „Narzędzia”. Po kliknięciu pojawi się okno. Kliknij „Mac Driver Manager”, która jest pierwszą opcją, która zostanie wyświetlona na ekranie. Wyszukaj brakujące pliki, a po wybraniu tych, które chcesz usunąć, po prostu kliknij przycisk „Usuń”, aby umieścić program na liście zabronionych sterowników.

Dobrą rzeczą w odinstalowaniu Wirelessodder jest to, że nie spowalnia on komputera. Ale zanim zaczniesz go usuwać, upewnij się, że dokładnie wiesz, gdzie go zlokalizować. Na początek idź do kosza i opróżnij wszystkie śmieci, które możesz znaleźć. Jeśli potrzebujesz dalszych instrukcji, odwiedź witrynę Wirelessicket. Po pomyślnym usunięciu Wirelessdriver X możesz teraz cieszyć się płynnymi usługami swojego komputera Mac.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WirelessDriver, 1.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Wirelessdriver

http://wirelessdriver.sourceforge.net

SHA-1:
68b06a3c4efb7f8f17be1ed7422a884534c7334e
Filename:
WirelessDriverBeta5_1.dmg.sit

WirelessDriver dla Mac

1.0

Wirelessdriver(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 WirelessDriver. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama