Reklama

Cricbuzz - Live Cricket Scores News

6.10.00

Cricbuzz.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Cricbuzz udostępnia najnowsze wyniki krykieta na Twoim urządzeniu

Opracowany przez Cricbuzz.com, Cricbuzz to aplikacja umożliwiająca dostęp do najnowszych wiadomości krykieta na urządzeniu mobilnym, a także uzyskiwanie najnowszych wyników i dźwięku komentarze z gier. Komentarz jest dostępny w języku angielskim i kilku innych językach regionalnych.

Jeśli jednak szukasz szerszego zakresu treści, możesz rozważyć coś takiego jak Pluto TV, który umożliwia strumieniowe przesyłanie wszelkiego rodzaju treści wideo, w tym sportowych. Alternatywnie, jeśli jesteś bardziej zainteresowany grą w krykieta, możesz skorzystać z EA Sports Cricket 07.

Statystyki, rankingi i ekskluzywne treści

Cricbuzz nie tylko dostarcza informacje o meczach na żywo, ale także daje dostęp do wielu statystyk, rankingów, informacji o graczach i innych Detale. Informacje te są uzupełniane obrazami drużyn, meczów i innych mediów w wysokiej rozdzielczości.

Reklama

Możesz również wybrać opcję otrzymywania powiadomień push o nadchodzących meczach, dzięki czemu nigdy nie przegapisz meczu . Oprócz surowych informacji Cricbuzz zapewnia pewną ilość ekskluzywnych treści, zarówno w formacie wideo, jak i tekstowym, w tym specjalne treści dotyczące dużych wydarzeń, takich jak ICC Cricket World Cup, T20 World Cup i inne.

Oddanie Cricbuzz na wyciągnięcie ręki

Aplikacja Cricbuzz jest zasadniczo rozszerzeniem witryny Cricbuzz, zapewniającym łatwy dostęp do treści w witrynie bez konieczności ładowania strony internetowej by tam dotrzeć. Chociaż minimalizuje to nieco wartość aplikacji, nadal zapewnia wygodny sposób na uzyskanie tych informacji.

W większości aplikacja działa bez problemu. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której połączenie internetowe nie jest szczególnie stabilne, ponieważ aplikacja nie jest dobra w kompensowaniu zawodnego połączenia.

Idealne dla miłośników krykieta

Jeśli interesują Cię krykiet i nic więcej, Cricbuzz jest prawdopodobnie najlepszą opcją. Możesz otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym o trwających meczach, oglądać komentarze na żywo i oglądać filmy. Pozwala łatwo znaleźć najnowsze wyniki krykieta, mecze i komentarze. Dostępna jest również mapa na żywo, dzięki czemu jest bardzo przydatna dla oddanych fanów.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Cricbuzz - Live Cricket Scores News, 6.10.00 dla Android
Wymagania:
  • Android 10.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 17th 2023
Autor
Cricbuzz.com

https://www.cricbuzz.com/

SHA-1:
ee0b2464e224d6f03acb319c7a8489573f68452f
Filename:
com-cricbuzz-android-1521061000-66166484-5f786d3fa43a57e86ab875a4b443e6a3.apk

Cricbuzz - Live Cricket Scores News

6.10.00

Cricbuzz.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.10.00 Cricbuzz - Live Cricket Scores News. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama