Reklama

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG dla Android

2.0.14-rc672

Kefir(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa przygodowa gra RPG

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG to fascynująca historia osadzona wfuturystycznym świecie. Deweloperzy w Kefir! przeszli samych siebie dzięki tej wersji gry. Użytkownicy mogą zamienić łuki na broń palną, a siekiery na nietoperze. Gry RPG na Androida, takie jak Fate/Grand Order, a ta gra może być wyzwaniem. Czy jesteś na to gotowy?

Gra Cyberika rozgrywa się w przyszłości w roku 2077, położonym w mieście o nazwie Kompleks Bradbury. Przekonasz się, że miasto jest przepełnione biedą, a społeczeństwo pogrążyło się w ekstremalnym bezprawiu. Aby przetrwać, musisz być silny, szybki i przebiegły. Czy możesz to zrobić? Czy potrafisz przetrwać w tym nieprzyjaznym środowisku?

Rozgrywka

Od samego początku zostajesz wrzucony do akcji, zmuszony do wzięcia udziału w walce na pięści z jednym z wielu szumowin na ulicach Bradbury Complex. Gra oferuje styl odgórny, złowieszczą ścieżkę dźwiękową i otwarty świat system ekwipunku graczy. 

Reklama

Będziesz musiał łup, eksploruj i walcz przez miasto, ucząc się więcej i zagłębiając się w tę złożoną serię zadań. Cyberika ma system zadań oparty na celach i NPC, z którymi możesz porozmawiać, którzy oferują mowę opartą na tekście. 

Gra zapewnia graczom ich własne mieszkanie , które mogą uaktualnić według własnego uznania. Możesz także brać prysznic, zamawiać igły, instalować implanty i naprawiać swój sprzęt. 

Walka

Cyberika nie brakuje broni. Karabiny energetyczne, pistolety, kije i miecze to tylko niektóre z wielu dostępnych broni. Twoje cyberimplanty zapewnią Ci niezwykłe zdolności, które zapewnią Ci przewagę nad wrogami. Nie brakuje też wrogów, od zwykłych ulicznych punków po cyber-ninja. Ta gra sprawi, że będziesz na krawędzi fotela.

Wciągająca historia

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG jest warte pobrania, a zwłaszcza jeśli jesteś fanem ich poprzednich wydań, takich jak Last Day on Earth i Metro 2033. Czeka nas o wiele więcej do, w tym online multiplayer, raidy kooperacyjne, wojny klanów i konfigurowalne postacie. Cyberika to zupełnie nowy świat do odkrycia. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG, 2.0.14-rc672 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Rosyjski,
  • Koreański,
  • Portugalski,
  • Japoński,
  • Włoski,
  • Francuski,
  • Hiszpański
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, July 16th 2024
Autor
Kefir

http://cyberika.online

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG dla Android

2.0.14-rc672

Kefir(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.14-rc672 Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama