Reklama

Dirt Bike Race Mega Ramp

1.1.5

Super Action Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra kaskaderska na Androida

Dirt Bike Race Mega Ramp to darmowa gra kaskaderska na Androida. Gra została opracowana przez Super Action Studio i jest reklamowana jako idealna gra dla entuzjastów rowerów terenowych. Jeśli lubisz ekstremalne sporty motorowe i ekscytujące motocrossowe akrobacje, powinieneś cieszyć się Dirt Bike Race Mega Ramp. 

Różne repozytoria aplikacji są pełne alternatywnych opcji w gatunku symulatorów jazdy na rowerze. Jeśli lubisz rowery terenowe, jest to dobre miejsce na rozpoczęcie. Jeśli jednak chcesz bardziej tradycyjnych wyścigów rowerowych rozgrywki, wypróbuj Prawdziwe wyścigi rowerowe od Italy Games. Aby uzyskać nieco bardziej futurystyczne podejście do gatunku, zawsze możesz spróbować Tron Bike Stunt Racing Gry wyścigowe 3D Stunt Bike

Grafika

Zaraz po uruchomieniu gry zauważysz stosunkowo żywą kolorystykę. Jeśli przeszkadza Ci nasycenie kolorów, możesz nieco zmniejszyć jasność ekranu. Miłym akcentem, którego nie widuje się często, jest to, że menu jest podobne do grafiki w pozostałej części gry; nie ma wyraźnej różnicy między tymi dwiema integralnymi częściami. Jeśli chodzi o rowery, są dobrze wykonane i wyglądają przyzwoicie. Środowisko jest również dobrze wykonane i zawiera liczne akrobacje i sztuczki, które możesz wypróbować. 

Reklama

Rozgrywka

Dirt Bike Race Mega Ramp to jedna z najpłynniejszych gier w symulatorze roweru gatunek muzyczny. W grze znajdziesz wiele rowerów do wyboru, w tym skutery do dostarczania pizzy, scramblery i supermotocykle. Będziesz także mógł wybierać między licznymi misjami i przymiotnikami podczas przechodzenia przez grę, a możesz to zrobić w zestawach sportowych z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Brazylii i wielu innych krajów na całym świecie. 

Wydajność

Oto miejsce, w którym aplikacja wpada w pułapkę. Chociaż jest reklamowana do pracy na Androidzie 5.0 i nowszych, aplikacja odmawia instalacji na niczym poniżej Androida 11. Jest to najprawdopodobniej spowodowane licznymi aktualizacjami na przestrzeni lat zwiększającymi wymagania systemowe i rozmiar aplikacji. 

Rowerowy chaos

Jeśli szukasz sposobu na cyfrowe akrobacje z siodełka swoich ulubionych motocykli, Mega Rampa Dirt Bike Race to dobry początek. Zakładając, że gra działa na Twoim telefonie, będziesz mieć mnóstwo różnorodności pod względem zasobów i rozgrywki, a akrobacje naprawdę przeciwstawiają się grawitacji.

Niestety, musisz upewnić się, że masz urządzenie z Androidem, które będzie zaakceptuj zgłoszenie. To musi obciążać sprzęt.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dirt Bike Race Mega Ramp, 1.1.5 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, July 5th 2024
Autor
Super Action Studio
SHA-1:
2db8f047d0ebde390ef3fbb91e395a26e0d3860c
Filename:
com-sas-bike-stunt-mega-ramp-impossible-tracks-racing-game-15-68181172-0348a55299cac3cca76883373a641df4.apk

Dirt Bike Race Mega Ramp

1.1.5

Super Action Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.5 Dirt Bike Race Mega Ramp. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama