Reklama

DuckDuckGo Privacy Browser

5.204.1

DuckDuckGo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

DuckDuckGo — przeszukiwanie sieci nigdy nie było tak proste

DuckDuckGo Privacy Browser to niesamowita aplikacja na Androida zaprojektowana przez DuckDuckGo, którą możesz łatwo zainstalować na swoich telefonach z Androidem; najlepsze narzędzie do ochrony prywatności! Samouczek „Jak” krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Prywatność, prosta, łatwa. W DuckDuckGo myśl o prywatności w Internecie powinna być dyskretna, a zachowanie prywatności, której oczekujesz, powinno być tak proste, jak zasłanianie rolet. Korzystając z przeglądarki prywatności DuckDuckGo, możesz przeglądać sieć bez obaw o niechciane, ciekawskie oczy. Dzięki unikalnej technologii Private Shield DuckDuckGo możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje dane są bezpieczne i prywatne – gwarantowane!

Pobierając aplikację duckduckgo na Androida, otrzymujesz niesamowitą i wydajną przeglądarkę, dzięki której przeglądanie sieci jest szybkie i wygodne. Jeśli korzystasz z aplikacji do ochrony prywatności DuckDuckGo, jesteś na dobrej drodze do bezstresowego korzystania z Internetu. Dzięki unikalnemu połączeniu bezpieczeństwa i prywatności DuckDuckGo na pewno nigdy nie będziesz mieć żadnych obaw o to, jak Twoje dane osobowe są traktowane przez innych.

W naszym współczesnym świecie kluczowe znaczenie ma znalezienie sposobu na ucieczkę od pozbawionych skrupułów reklamodawców, oprogramowania szpiegującego i innych wirusów śledzących, które mogą atakować nasze komputery i kraść nasze informacje. Na dzisiejszym rynku DuckDuckGo dostarczyło unikalne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa online. Możesz teraz przeszukiwać sieć bez martwienia się o swoje dane osobowe. Niezależnie od tego, czy chcesz wydostać się z tych irytujących wyskakujących reklam, czy chcesz uciec od tych irytujących trackerów, DuckDuckGo jest tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki bardzo łatwemu procesowi instalacji i bezpłatnemu okresowi próbnemu uważamy, że aplikacja do ochrony prywatności DuckDuckGo zapewnia niezbędne zabezpieczenia, których potrzebujesz, aby wygodnie przejąć kontrolę nad swoimi informacjami podczas wyszukiwania i przeglądania sieci, bez względu na to, gdzie jest ona

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DuckDuckGo Privacy Browser, 5.204.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, June 16th 2024
Autor
DuckDuckGo

https://duckduckgo.com/app

SHA-1:
2151e94fdeda19c5673086094d4d22923085b9b2
Filename:
com-duckduckgo-mobile-android-52041000-68034153-bd8130ae27782811a74bf60ab79c531a.apk

DuckDuckGo Privacy Browser

5.204.1

DuckDuckGo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.204.1 DuckDuckGo Privacy Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama