Reklama

FamPay - UPI Card for Teens dla Android

3.5.7

FamPay(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpłatna aplikacja bankowa UPI

FamPay - Karta UPI dla nastolatków to zaufany, bezpłatny ujednolicony interfejs płatności IDFC FIRST Bank , który pomaga nastolatkom dokonywać płatności offline i online. Pakiet APK jest przeznaczony dla inteligentnego generowania, aby przenosić płatności z gotówki na cyfrowe. Ta przyjazna rodzinie, w 100% bezpieczna aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie i posiadanie własnego unikalnego identyfikatora UPI w celu natychmiastowego wykonywania przelewów lub otrzymywania płatności. 

Użytkownicy mogą korzystać z ich niezliczonych kart FamCard i UPI, aby przechowywać zakupy lub skanować i płacić kody QR podczas dokonywania płatności cyfrowych. Wszyscy rodzice i dzieci muszą przeprowadzić wymaganą weryfikację KYC przed aktywacją aplikacji. Podobne aplikacje to Candi Mobile App, Aplikacja gotówkowa i Amazon Shopping UPI Money Transfer Bill Payment.

Wiele korzyści dla rodziców

Rodzice mają pełną przejrzystość i mogą zarządzać nawykami wydatków swojego dziecka, pomagając im stać się bardziej niezależnymi finansowo i odpowiedzialnymi. Możesz także natychmiast wysyłać pieniądze do dziecka z dowolnego miejsca na świecie lub ustalać limity wydatków. Płatności i prośby o płatności są dokonywane bez incydentów przy użyciu identyfikatora UPI. 

Reklama

Optymalne bezpieczeństwo i wsparcie

Korzystanie z aplikacji FamPay nie wymaga połączenia konta bankowego. Wszystkie transakcje są chronione najnowszą technologią zabezpieczeń, w tym Face ID, Fingerprint ID, PIN, wzorem i blokadą urządzenia. Niezliczone transakcje kartą zapewniają bezpieczne przechowywanie wszystkich informacji o karcie w APK. W każdej chwili możesz też wstrzymać, zablokować lub zmienić kod PIN. Kompetentny i profesjonalny zespół obsługi klienta jest w gotowości 24/7/365, jeśli potrzebujesz pomocy. 

Najlepsze nagrody i rabaty

Zdobądź nagrody i rabaty podczas dokonywania płatności cyfrowych. Jedyne, co użytkownicy muszą zrobić, to skorzystać z funkcji skanowania i zapłacić i mieć szansę na otrzymanie nagród do 10 000. Nagrody można wykorzystać do otrzymywania ekskluzywnych rabatów, kart podarunkowych, cashbacków, ofert i nie tylko. Użytkownicy FamPay uzyskują również dostęp do najlepszych marek w aplikacji.

Najlepsza przedpłacona aplikacja bankowa dla wszystkich

Możesz pobrać tę bezpłatną przedpłaconą aplikację bankową, aby pomóc swoim dzieciom stać się odpowiedzialnymi finansowo i niezależnymi. Nie musisz być nastolatkiem, aby skorzystać z tej przedpłaconej aplikacji bankowej. 

Każdy może ją pobrać teraz i zacząć czerpać wszystkie korzyści. Łatwo się nauczyć dzięki wielu środkom bezpieczeństwa.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FamPay - UPI Card for Teens, 3.5.7 dla Android
Wymagania:
  • Android 10.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 8th 2023
Autor
FamPay

https://fampay.in/

FamPay - UPI Card for Teens dla Android

3.5.7

FamPay(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.5.7 FamPay - UPI Card for Teens. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama