Reklama

Huawei Health

14.1.2.320

Huawei Internet Service(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna aplikacja do monitorowania zdrowia

Huawei Health to bezpłatne oprogramowanie do monitorowania, które synchronizuje się z Twoim urządzeniem do noszenia na nadgarstku. Ta aplikacja umożliwia przeglądanie podstawowych statystyk ćwiczeń i innych obszarów dnia z urządzenia z systemem Android. Aplikacja zdrowotna wymaga urządzenia do noszenia Huawei do działania i śledzenia wszystkich codziennych czynności.

Urządzenie do noszenia

Bez urządzenia do noszenia aplikacja Huawei Health jest bezużyteczna, ponieważ nie może śledzić żadnych ćwiczeń ani kroków, które wykonujesz w ciągu dnia. Jednak gdy masz już jeden ze smartwatchów lub bransoletek do ćwiczeń, możesz zsynchronizować go z aplikacją. Jeśli masz zegarek inny niż Huawei, taki jak Samsung lub Xiaomi, będziesz potrzebować odpowiednio aplikacji Samsung Health lub aplikacji Mi Fit.

Wymagania dotyczące pamięci RAM

Jako aplikacja stale działa i synchronizuje się z Twoim urządzeniem do noszenia, ma wysokie wymagania systemowe. Twój telefon potrzebuje co najmniej 2 gigabajtów pamięci RAM, aby uruchomić aplikację, zwłaszcza jeśli masz starszą wersję Androida. To ograniczenie może uniemożliwić korzystanie z urządzenia do noszenia, jeśli aplikacja nie działa.

Reklama

Wyświetlanie statystyk

Podstawową funkcją aplikacji Huawei Health jest monitorowanie kilku aspektów swojego dnia za pomocą urządzenia do noszenia i nagrywaj je. Ten zapis ułatwia przeglądanie postępów w osiąganiu celów, takich jak wykonywanie określonej liczby kroków każdego dnia. Dodatkowo aplikacja może monitorować Twój wzorzec snu i tętno.

Prosty interfejs

Interfejs aplikacji jest intuicyjny i prosty, dzięki czemu jest łatwy do zrozumienia bez szukania przewodnika. Możesz łatwo przełączać się między jasnymi i ciemnymi trybami interfejsu użytkownika lub przełączać się na jedną z innych kart, aby uniknąć bałaganu. 

Obsługiwane działania

Twoje smartwatch śledzi wiele obsługiwanych aktywności w aplikacji zdrowia Huawei i już samo to czyni go doskonałym wyborem. Możesz śledzić liczbę wykonanych kroków, jazdę na rowerze, bieganie i prędkość. Aplikacja Huawei Health aktualizuje te statystyki podczas synchronizacji przez dwa urządzenia. Nie ma potrzeby logowania się do aplikacji, chyba że udostępniasz dane między telefonami.

Obserwuj swoje zdrowie

Huawei Health to świetna aplikacja, która uzupełnia Twoje urządzenie do noszenia Huawei, aby dokładnie rejestrować codzienne czynności. Ten proces monitorowania pomaga dostosować cykl snu i osiągać wyznaczone cele każdego dnia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Huawei Health, 14.1.2.320 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Huawei Internet Service

http://consumer.huawei.com

SHA-1:
646418d3af3ae5187262a58c86095ce4a3e9e881
Filename:
com-huawei-health-1400102320-67453039-eede0600764719d010bab7f23f9e5bf1.apk

Huawei Health

14.1.2.320

Huawei Internet Service(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 14.1.2.320 Huawei Health. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama