Reklama

Human Fall Flat Adventure

3.5

HelloGamez(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Rozwiązuj komiczne zagadki oparte na fizyce w grze Human Fall Flat Adventure

Human Fall Flat Adventure to gra logiczna z naciskiem na fizykę i silnym poczuciem humoru. Użytkownicy przejmują kontrolę nad pozbawioną cech charakterystycznych białą postacią, która musi podróżować przez serię środowisk, od azteckiej świątyni po nowoczesne miasto, z wszelkimi zagadkami i niebezpieczeństwami po drodze.

Główny zwrot, który odróżnia Human Fall Flat Adventure od wielu innych gier logicznych, takich jak Passing By i Dizzy the Adventurer to jego zaangażowanie w realistyczną fizykę. Chociaż krajobrazy mogą wydawać się surrealistyczne, różne narzędzia, które napotkasz – w tym liny, śmietniki, wiatraki i inne – są zaprojektowane tak, aby zachowywały się realistycznie.

Zagadki, które można rozwiązać na wiele sposobów

Human Fall Flat Adventure wymaga zrozumienia fizyki, ale jednocześnie oferuje także dużo miejsca do eksploracji i eksperymentowania . Przyjemność z gry polega nie tylko na rozwiązywaniu łamigłówek, ale na czasie spędzonym na interakcji z różnymi obiektami, aby dowiedzieć się, jak można rozwiązać łamigłówki.

Reklama

Po drodze możesz nawet znaleźć wiele rozwiązań: na przykład możesz ominąć drzwi, podważając je, ale może się również okazać, że możesz katapultować się przez góra.

Więcej niż jeden gracz może wziąć udział

Human Fall Flat Adventure oferuje tryb dla wielu graczy. Możesz połączyć siły z przyjacielem, aby wspólnie eksplorować pole gry i wybrać, czy będziecie współpracować przy rozwiązywaniu zagadek, czy spróbujecie sabotować się nawzajem w wyścigu, aby jako pierwszy ukończyć poziom. Tak czy inaczej, istnieje wiele wartości rozrywkowych, biorąc pod uwagę szereg interaktywnych obiektów.

Uczta dla fanów gier logicznych

Główną przyjemnością Human Fall Flat Adventure jest to, jak otwarta jest. Możesz skupić się na rozwiązywaniu zagadek lub po prostu bawić się i bawić. Możesz grać sam lub możesz zaangażować znajomego. Oferowana różnorodność zapewnia, że ma mnóstwo wartości odtwarzania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Human Fall Flat Adventure, 3.5 dla Android
Wymagania:
  • Android 4.3
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
HelloGamez
SHA-1:
28917ec76651ab5dbfa5da7dab32330908f5dd7f
Filename:
com.homan.fell.apk

Human Fall Flat Adventure

3.5

HelloGamez(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.5 Human Fall Flat Adventure. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama