Reklama

LEGO Star Wars Battles: PVP Tower Defense dla Android

0.58

Playdemic(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa gra obrony wieży PvP

LEGO Star Wars Battles: PVP Tower Defense to darmowa gra typu tower defense PvP, która łączy serię z innymi tytułami, takimi jak Lego Star Wars TCS i Lego Super Mario. Dołączysz do innych graczy, wchodząc na areny do bitew wieloosobowych w różnych krajobrazach. Istnieje wiele postaci i bohaterów do wyboru i ulepszenia, ale najpierw musisz je odblokować.

W grze znajdziesz wieże, które musisz zbudować, ponieważ zwycięstwo obejmuje zdjęcie bazę przeciwnika, niszcząc jego obronę. Istnieją różne rodzaje wież, z których każda ma określoną przewagę, więc rozgrywka zawiera trochę strategicznego myślenia. Możesz także odblokować unikalne moce i umiejętności, aby zostać najlepszym zwycięzcą.

Budowanie klocków na wieże

Twoim głównym celem w bitwach LEGO Star Wars jest ochrona swojej bazy, co będzie wymagało od ciebie budowy wież wokół niej. Będziesz mieć dostęp do pełnej biblioteki typów wież, ale musisz je najpierw odblokować. Kiedy będziesz gotowy, wyślij swoje wojska i postacie po stronie wroga, aby je zgładzić.

Reklama

Odblokowywanie i ulepszanie bohaterów

Jest ponad 40 postaci które obejmują całą serię filmów o Gwiezdnych Wojnach. Możesz nawet użyć droidów, jeśli chcesz, podczas gdy wiele statków kosmicznych jest również dostępnych. Każdy z nich ma specjalne zdolności, które odblokowują się podczas rozgrywki w określonych scenariuszach, więc upewnij się, że z nich korzystasz.

Podróżuj po galaktyce

Nie staniesz się znudzony tą samą lokalizacją, co areny wieloosobowe odbywają się na kilku planetach we wszechświecie Gwiezdnych Wojen, co jest ekscytującym aspektem dla fanów Gwiezdnych Wojen. Jednak możesz odblokować tylko niektóre lokalizacje poprzez postęp w grze i potrzebujesz połączenia internetowego, aby wziąć udział w bitwach.

Bezpłatne kontra płatności

Podczas gry i wielu Funkcje są bezpłatne, za niektóre elementy trzeba zapłacić. Daje nieuczciwą przewagę tym graczom, którzy nie boją się wydawać pieniędzy na zakupy w grze. Nawet jeśli przejdziesz przez bitwy, te bronie i przedmioty nie będą dostępne, dopóki ich nie kupisz.

W ceglanej galaktyce, bardzo daleko

LEGO Star Wars Battles to ekscytujący dodatek do serii i areny obrony wieży PvP. Możesz wykorzystać swoje umiejętności, aby ograć przeciwników lub uwolnić niszczycielską moc, na którą czekałeś. Będziesz także cieszyć się ulepszaniem swojego bohatera po każdej bitwie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
LEGO Star Wars Battles: PVP Tower Defense, 0.58 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Danish
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, February 14th 2023
Autor
Playdemic

http://www.playdemic.com

LEGO Star Wars Battles: PVP Tower Defense dla Android

0.58

Playdemic(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.58 LEGO Star Wars Battles: PVP Tower Defense. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama