Reklama

Likee

5.3.3

BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Platforma do tworzenia i udostępniania wideo

Likee (wcześniej LIKE Video) to aplikacja do tworzenia i udostępniania wideo w mediach społecznościowych. Ma podobieństwa do Instagramu i Pinteresta, ale naprawdę wyróżnia się filtrami i efektami.

Znajome funkcje

Likee ma mnóstwo funkcji, z którymi użytkownicy Instragramu będą już zaznajomieni. Możesz stosować filtry do filmów, kontrolować, komu je udostępniasz, a nawet zapisywać wideo bezpośrednio na urządzeniu.

Możesz wyszukiwać znajomych w sieci, znajdować filmy według tematu lub hashtagu oraz przeglądać najpopularniejsze posty w swoim regionie. Jest wystarczająco znajomy, aby się przyzwyczaić, ale z kilkoma bonusami za tworzenie treści.

Reklama

Makijaż i efekty

Właśnie tam Likee naprawdę błyszczy. Tworzenie wideo zawiera filtry, maski do makijażu i efekty twarzy. Interfejs użytkownika jest tutaj intuicyjny, ponieważ każdy efekt jest wyraźnie nazwany, a suwak można łatwo złapać.

Dzięki tej aplikacji możesz zmienić całą twarz. Możesz wyhodować oczy, wyszczuplić twarz lub zmienić szerokość nosa. Efekty tutaj są subtelne, więc nigdy nie trafisz w niesamowitą dolinę.

Użyteczność

Podobnie jak w przypadku większości aplikacji, takich jak Likee, jest to wietrz baterii i działa bardzo wolno.

Interfejs użytkownika jest zaśmiecony na stronie kanału. Zakładki u góry nie mają wystarczającej ilości miejsca i czują się wepchnięte na swoje miejsce. W tym miejscu Likee może najbardziej poprawić.

Dobrze wykonane, ale powolne

Likee ma wiele opcji do zabawy z motylami społecznościowymi, ale aplikacja wymaga ulepszonej strony kanału. Można to również zrobić z optymalizacją zużycia baterii.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Likee, 5.3.3 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, June 24th 2023
Autor
BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.

https://likee.com/

SHA-1:
6f6c7e630e98d1ebc604e82aa86c3b0f36ce2dab
Filename:
video-like-5621-64892236-b7541ce1b55e970b86211932af229eb9.apk

Likee

5.3.3

BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.3.3 Likee. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama