Reklama

Lily Diary: Dress Up Game dla Android

899.9999.9999

SeyeonSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa gra w przebieranki

Twórz swoje własne awatary i tła, grając jednocześnie w stylową grę w przebieranki. Lily Diary: Dress Up Game na Androida to darmowa gra, którą można pobrać na smartfona i cieszyć się nią. Ta wyjątkowa gra o modzie pozwala tworzyć unikalne awatary i opowiedzieć historię za pomocą stworzonych awatarów.

Ta gra od deweloperów Seyeonsoft jest podobna do innych gier ten gatunek, na przykład Gacha Studio (ubieranka anime) i Sukienka super stylistki Guru mody w górę. Zacznij tworzyć postacie i historie ze strojami, zwierzętami, przedmiotami, dymkami i tekstem.

Łatwy w użyciu

Pamiętnik Lily: Ubieranka jest dobrze zaprojektowana i łatwa w obsłudze. Od momentu otwarcia aplikacji gra prowadzi Cię przez proces tworzenia własnego awatara i ubierania go w zabawne stroje i akcesoria. Dla tych, którzy potrzebują trochę więcej wskazówek, w menu dostępny jest pomocny samouczek. Możesz korzystać z aplikacji offline lub online, gdy chcesz udostępniać swoje awatary w mediach społecznościowych.

Reklama

Wiele opcji dostosowywania

Ta gra oferuje wiele opcji dostosowywania, które może być użyty do stworzenia dowolnego awatara, o jakim tylko pomyślisz. Możesz dostosować strukturę twarzy swojego awatara, oczy, brwi, nos, usta, kolor skóry i fryzurę. Gdy skończysz z wyglądem fizycznym, ubierz je w różne stroje, w tym kapelusze, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne, torby, a nawet dodaj elementy fantasy, takie jak ogony zwierząt, uszy, skrzydła i nie tylko.

Więcej funkcji

Grafika jest dobrze zaprojektowana, a obrazy dobrze płyną na ekranie. Użyj funkcji odbicia lustrzanego i przełączania warstw lub przeciągnij i upuść, aby ubrać swojego awatara. Możesz także wcielać swoje pomysły w życieoraz tworzyć krótkie animacje i historie uzupełnione dymkami. Muzyka nadaje również dodatkowy wymiar procesowi twórczemu. Możesz też łatwo udostępniać swoje dzieła znajomym w mediach społecznościowych. 

Bądź kreatywny w tej grze w ubieranki

Lily Diary: Dress Up to darmowa gra na urządzenia z Androidem, która umożliwia użytkownikom tworzenie i ubieranie ich awatarów za pomocą szerokiej gamy opcji fizycznych i strojów, w tym elementy fantasy. Po utworzeniu awatarów możesz również tworzyć z nimi historie, używając animacji i dymków. Dlaczego nie pobrać i wypróbować gry już teraz?

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Lily Diary: Dress Up Game, 899.9999.9999 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, March 31st 2024
Autor
SeyeonSoft

http://www.seyeonsoft.net

Lily Diary: Dress Up Game dla Android

899.9999.9999

SeyeonSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 899.9999.9999 Lily Diary: Dress Up Game. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama