Reklama

Microsoft Apps

1.24052.216.0-beta

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Najlepsze aplikacje Microsoft na Androida

Microsoft Apps to serce i dusza systemów operacyjnych Windows. Są to programy, które są instalowane tuż obok systemu operacyjnego Windows na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Najlepsze w tych aplikacjach jest to, że zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wszystkich potrzebach użytkowników. A ponieważ świat przechodzi na nową technologię, taką jak Android, wielu użytkowników chce teraz pobierać określone aplikacje tylko z określonego sklepu lub strony internetowej, aby nie napotkać żadnego problemu podczas próby korzystania z określonej aplikacji na swoich telefonach z Androidem. W rezultacie ważne jest, aby użytkownicy upewnili się, że pobierają odpowiednie aplikacje Microsoft na swoje urządzenia z Androidem.

Aplikacje Microsoft Office: Ogromne centrum do przeglądania, pobierania i instalowania wszystkich innych aplikacji Microsoft dostępnych na Androida. Microsoft PowerPoint: Twórz, edytuj i przeglądaj PPT na wielu platformach, w tym na Androidzie. Microsoft Outlook: Połącz się ze swoim kontem e-mail na wielu urządzeniach, w tym Android, Blackberry, iPhone i Outlook w ruchu. Microsoft Groove: udostępniaj dokumenty i współpracuj nad nimi ze współpracownikami i znajomymi za pomocą tej wyjątkowej aplikacji zwiększającej produktywność. Microsoft Store: uzyskaj dostęp do Microsoft Store, aby kupować i wypożyczać filmy, gry i inne aplikacje.

Aplikacje Microsoft są wyjątkowe pod względem technologii i przyjazności dla użytkownika. Podczas gdy użytkownicy mogą wchodzić w interakcję z tymi aplikacjami w bardzo wydajny sposób przy użyciu swoich komputerów, urządzenia mogą bardzo szybko uzyskać dostęp do odpowiednich informacji i plików. Zaobserwowano jednak, że użytkownicy tracą cenny czas podczas poruszania się po tych aplikacjach na telefonach z Androidem ze względu na niską prędkość połączenia. A jeśli użytkownicy chcą korzystać z najwyższej jakości technologii pod względem wydajności i szybkości, z jaką mogą pracować na urządzeniach z Androidem, muszą upewnić się, że pobierają odpowiednie aplikacje. Dlatego każdy ma sens, aby pobrać popularne aplikacje firmy Microsoft na swoje telefony overdrive, aby mogli wydajnie pracować na swoich gadżetach.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Microsoft Apps, 1.24052.216.0-beta dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Microsoft Corporation

https://dynamics.microsoft.com/mixed-reality/remote-assist/

SHA-1:
8247e6aa5262af47043dd0e8c0d9c09e8deb3f20
Filename:
com-microsoft-appmanager-5770862-67858362-07146e14a94447bad2a9c19f1a961e30.apk

Microsoft Apps

1.24052.216.0-beta

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.24052.216.0-beta Microsoft Apps. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama