Reklama

Monogram It - Monogram Wallpaper Backgrounds Maker

2.0.0

Photo Editing Apps and Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowe narzędzie do tapet na Androida

Monogram It - Monogram Wallpaper Backgrounds Maker to bezpłatne narzędzie do tapet na Androida. Gwiazdka powinna w rzeczywistości następować po słowie „za darmo”, ponieważ żadna funkcja w tej aplikacji nie jest w rzeczywistości bezpłatna. 1211 jednogwiazdkowych recenzji w Sklepie Google Play powinno zawierać wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak dobra jest ta aplikacja. 

Jeśli szukasz narzędzi do tapet, które działają zgodnie z przeznaczeniem, wypróbuj < a target="_blank" rel="noopener noreferrer" href="https://filehippo.com/android/download_canva/">Canva. Nie tylko nie będziesz musiał płacić za podstawowe funkcje, ale także będziesz mieć do wyboru niezliczone opcjew zakresie szerszego projektu graficznego. Jeśli szukasz dedykowanego narzędzia do tapet z przyzwoitą różnorodnością, wypróbuj MASA – Fajne tapety

Płać za grę

To niestety podstawowa mechanika zastosowana w tej aplikacji. Monogram Nie tylko pobiera opłatę za dodatkowe funkcje lub możliwość tworzenia dodatkowych tapet; pobiera opłatę za każdy przycisk. Każda interakcja, którą możesz chcieć wykonać, wiąże się z opłatą w prawdziwej walucie. Wielu użytkowników skarży się również, że nawettła są treściami premium i są zbyt drogie. 

Reklama

Dostaniesz kilka darmowych kształtów do użycia, ale musisz opublikować recenzję w Sklepie Google Play, aby ją zgłosić. Innym poważnym problemem jest to, że aplikacja pokazuje, jak korzystać ze wszystkich funkcji premium, zanim poinformuje Cię, że są one premium. 

Reklamy

Kolejna niefortunna funkcja  Monogram Chodzi o to, że jest zbyt obciążony reklamami. Spodziewaj się, że reklamy będą wyświetlane regularnie, gdy będziesz nawigować po aplikacji w poszukiwaniu „bezpłatnych” treści, które obiecałeś. 

Dobry pomysł, źle wykonany

Idea Monogramu Jest to umożliwienie użytkownikom generowania własnych, spersonalizowanych, monogramowych teł dla ich różnych urządzeń. Choć pomysł jest genialny, deweloperzy go źle wykonali. Zamiast pobierać od użytkowników niewielką opłatę za pobranie aplikacji, uczynili ją w dużej mierze bezużyteczną w przypadku mikrotransakcji i zakupów w aplikacji

Żadna z niezbędnych funkcji nie jest dostępna bezpłatnie, a zatem przeciętny użytkownik, który nie chce płacić za coś, co może wygenerować za darmo w aplikacji takiej jak Canva, nie ma z niej pożytku. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Monogram It - Monogram Wallpaper Backgrounds Maker, 2.0.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Photo Editing Apps and Games
SHA-1:
8879cfa11e5b944dfeb99e0c723cc2578fee5af6
Filename:
com-monogram-maker-wallpaper-creator-33-67798947-b8ab42d04e2ca50e2770163d181924da.apk

Monogram It - Monogram Wallpaper Backgrounds Maker

2.0.0

Photo Editing Apps and Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.0 Monogram It - Monogram Wallpaper Backgrounds Maker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama