Reklama

Nomao Camera

6.2

BrotherApps(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Pobierz plik Apk niesamowitej kamery Nomao z Brotherapps

Jeśli chcesz mieć najlepszą mobilną kamerę z najlepszymi funkcjami, wypróbuj Nomao Camera z Brother Apps. Posiada wszystkie najnowsze funkcje, z których korzystają profesjonalni fotografowie. Na przykład, jeśli chcesz zrobić dobre zdjęcie swojemu dziecku, musisz mieć najlepszą funkcję, jaką jest interfejs dotykowy Nomao. Możesz mieć w nim palec i od razu zrobić album ze zdjęciami.

Inną świetną rzeczą związaną z kamerą Nomao firmy Brotherapps jest to, że można jej używać na dowolnym telefonie z Androidem, takim jak Blackberry, HTC itp. Ten aparat będzie również działał na komputerach takich jak laptopy, komputery stacjonarne i tablety. Dzięki temu możesz wykonać pełne zdjęcie rentgenowskie dowolnej osoby.

Tak, dobrze słyszałeś, dzięki Nomao Camera od Brotherapps możesz łatwo skanować ciała ludzi nawet bez ubrania, gdy noszą je na ulicy. Jeśli uważasz, że zdjęcia są lepsze niż prawdziwe, to całkowicie się mylisz. Rozdzielczość zdjęć zrobionych za pomocą aparatu Nomao firmy Brotherapps jest znacznie wyższa niż w przypadku zwykłych aparatów, ponieważ piksele zwykłych aparatów są zmniejszone, co sprawia, że zdjęcia zrobione tym aparatem są bardzo rozmyte. Pobierz więc plik tego wspaniałego aparatu z Internetu już teraz i uzyskaj najlepsze wrażenia podczas uchwycenia cennych chwil swojego życia.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Nomao Camera, 6.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
BrotherApps

https://nomaocamera.com/

SHA-1:
e3d48822f019c1e469f25ba871098ee3ba09f8fd
Filename:
com-zubairrajput423-nomao-camera-6-50110347-d83edf25667218dd4d61425d0df2effa.apk

Nomao Camera

6.2

BrotherApps(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.2 Nomao Camera. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama