Reklama

OnePlus Store dla Android

3.0.1.1

OnePlus USA Corp(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa aplikacja sklepu internetowego

OnePlus Store to bezpłatna aplikacja sklepu internetowego, w której można kupować produkty dostępne w sklepie eCommerce. Podobnie jak Bezpłatne ogłoszenia OLX, Gumtree SA Kup. Sprzedać. Zapisz. i Amazon, zobaczysz wszystkie produkty dostępne do kupienia z oszałamiającym interfejsem. Będziesz także otrzymywać wiadomości i powiadomienia o nowych przedmiotach i zniżkach.

Jeśli masz telefon OnePlus, aplikacja pomaga również zarządzać wydajnością. Możesz zwiększyć szybkość aplikacji lub wyczyścić pamięć, aby zmniejszyć ewentualne opóźnienia. Członkowie otrzymują korzyści, takie jak oferty i szybkie usługi pomocy technicznej.

Produkty online

Chociaż istnieje wiele sklepów eCommerce, które sprzedają różnorodne produkty, Sklep OnePlus głównie oferuje własne produkty i usługi dla wyprzedaż. Możesz sprawdzić najnowsze telefony komórkowe w ofercie, sprawdzając, czy możesz uzyskać zniżkę. Jeśli chcesz lepiej przyjrzeć się produktowi, możesz sprawdzić, czy w pobliżu znajduje się sklep OnePlus.

Reklama

Konserwacja urządzenia

Kolejna funkcja Sklep OnePlus zapewnia zwiększanie wydajności Twojego urządzenia OnePlus. Skanuje zasoby, takie jak pamięć i pamięć masowa, aby zobaczyć, gdzie może zwolnić miejsce, dla lepszej wydajności. W ten sposób zapewnia zadowolenie klientów, reklamując niektóre z najnowszych produktów.

Najnowsze wiadomości i oferty

Aby zapewnić najlepszą obsługę, aplikacja OnePlus Store wysyła powiadomienia onajnowszych ofertach i nowościach od firmy. Nie będziesz musiał codziennie szukać, aby zobaczyć, co jest w ofercie, ponieważ otrzymasz wiadomość w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że otrzymasz go, gdy otrzymasz premię, dzięki czemu będziesz mógł ulepszyć swoją technologię.

Produkty OnePlus dla członków OnePlus

Sklep OnePlus to aplikacja zorientowana na klienta, która stara się zapewnić klientom zadowolenie z usług firmy. Członkowie zawsze będą mieli najnowsze rabaty, co oznacza, że nie przegapią żadnych ofert.

Najlepsze jest to, że usługa jest kontynuowana nawet po zakupie telefonu. Wzmacniacz wydajności usuwa bałagan, a Ty możesz także zaplanować konserwację lub odwiedzić najbliższy sklep. Jeśli masz problemy, możesz skontaktować się z pomocą techniczną za pośrednictwem aplikacji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OnePlus Store, 3.0.1.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, June 29th 2024
Autor
OnePlus USA Corp

https://www.oneplus.com

OnePlus Store dla Android

3.0.1.1

OnePlus USA Corp(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.1.1 OnePlus Store. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama