Reklama

Oxford Dictionary of English FREE

14.0.834

MobiSystems(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Mobisystems 2019 (bezpłatny)

Oxford Dictionary for Android to w pełni funkcjonalny słownik na smartfona, który daje dostęp do ponad 350 000 terminów i ich definicji.

Darmowy, potężny słownik

Będziesz miał dostęp do najnowszych słów i zwrotów oraz ich znaczeń, w zasięgu ręki. Zawiera także dziesiątki tysięcy zwrotów regionalnych, co pozwala zrozumieć dialekt używany na całym świecie.

Reklama

Potężne narzędzia wyszukiwania

Kompleksowe funkcje wyszukiwania pozwalają szybko i łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz. Narzędzia takie jak autouzupełnianie oszczędzają czas, a wyszukiwanie słów kluczowych pomaga wyszukiwać frazy.

Możesz także uzyskać pomoc w pisowni z „filtrem rozmytym” i wyszukiwaniem ze znakami zastępczymi, aby wypełnić część słowa lub frazy. Aparat w telefonie umożliwia wyszukiwanie warunków i natychmiastowe uzyskiwanie wyników. Wyszukiwanie głosowe pomaga, gdy wiesz, jak wymówić słowo, ale nie wiesz, jak je przeliterować.

Narzędzia do nauki wzbogacają twoje słownictwo

Użyj opcji Ulubione, aby utworzyć niestandardowe foldery i listy słów. Uzyskaj łatwy dostęp do ostatnio wyszukiwanych słów. Zwiększ swoje słownictwo dzięki funkcji słowa dnia. Możesz także usłyszeć poprawną wymowę ponad 75 000 słów. Tryb offline pozwala zapisywać słowa na urządzeniu, dzięki czemu można je wyszukać bez połączenia z siecią WIFI. Priorytetowe wsparcie jest dostępne dla wszelkich problemów technicznych i bez reklam z premią.

Doskonały słownik w podróży

Oxford Dictionary of English jest idealny dla profesjonalistów i studentów, którzy potrzebują dostępu do szerokiej gamy słów i ich znaczenia w każdym miejscu. Jego potężne narzędzia wyszukiwania ułatwiają znalezienie odpowiedniego słowa, a narzędzia edukacyjne pomagają wzbogacić słownictwo.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Oxford Dictionary of English FREE, 14.0.834 dla Android
Wymagania:
  • Android 8.0,
  • Android 6.0,
  • Android 7.0,
  • Android 9.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, September 12th 2022
Autor
MobiSystems

http://www.mobisystems.com

SHA-1:
ec6dcb35283835a7741d5337c936909af95754b8
Filename:
Oxford_Dictionary_of_English_v14.0.834_.apk

Oxford Dictionary of English FREE

14.0.834

MobiSystems(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 14.0.834 Oxford Dictionary of English FREE. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama