Reklama

PandaVPN Free -To be the best and fastest free VPN dla Android

6.7.1

PandaVPN Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Darmowa wirtualna sieć prywatna

Panda VPN Free to wirtualna prywatna usługa sieciowa, która ukrywa Twoje położenie na świecie w celu ochrony Twojej prywatności. Jest połączony ze wszystkimi innymi usługami Panda, takimi jak program antywirusowy, łącząc kilka elementów bezpieczeństwa w jeden. Jest znany z działania Hotspot Shield VPN.

Panda Dome

To, co wyróżnia tę Pandę, to wszystko, co jest z nią związane w Kopule. W szczególności program antywirusowy jest najbardziej znaczący ze wszystkich. Jednak najprawdopodobniej spowoduje konflikt z dowolnym innym programem antywirusowym wcześniej na danym urządzeniu.

Kopuła jest również wyposażona w zabezpieczenia USB, monitor procesu, który jest ulepszoną wersją menedżera zadań, oraz zestaw ratunkowy. Ostatnie narzędzie może w niektórych przypadkach odzyskać uszkodzony komputer lub urządzenie USB. Te dodatki mogą, ale nie muszą być właściwym wyborem dla Ciebie, ale z pewnością dodają pewnej wartości.

Reklama

Wydajność i bezpieczeństwo

W oparciu o silnik tarczy Hotspot prędkość VPN jest cudowna w porównaniu do innych VPN. Ponieważ Panda jest znacznie bardziej rozproszona w rozwoju, zlecenie innej firmie produkcji jej oprogramowania było świetnym pomysłem i przyniosło doskonałą szybkość.

VPN łączy się szybko z serwerami, często w ciągu jednej lub dwóch sekund w porównaniu z innymi podobnymi usługami, co zajmuje 10 sekund. Niestety, serwery nie mogą oszukać usług takich jak Netflix lub IBBC w celu uzyskania treści tylko dla Stanów Zjednoczonych.

Prostota interfejsu użytkownika

Ten program opiera się na założeniu, że im prostszy interfejs użytkownika, tym lepiej. Nie zawiera żadnych dodatkowych informacji o połączeniach poza zwykłym połączeniem z dowolnym krajem, który chcesz. Nie ma nawet powiadomienia o odłączeniu się od serwera.

Sam wyświetlacz ma nowoczesny charakter. Ponieważ jednak VPN jest częścią pakietu, interfejs jest nieco nieporęczny w porównaniu do innych ze względu na wszystkie inne zawarte opcje. Dlatego ta aplikacja nie zapewnia kontroli, ale pozostaje czysta.

Ograniczenia

Chociaż umożliwia pobieranie torrentów, nie ma praktycznego sposobu na zrobienie tego w tej wersji. Panda VPN Free dostarcza tylko 150 megabajtów danych dziennie do przeglądania Internetu.

Panda VPN nie zapewnia wsparcia technicznego. Ponadto wiele funkcji, które są dostarczane z innymi narzędziami, które są automatycznie pobierane, są niedostępne. Nie możesz również wybrać swojej lokalizacji. Dlatego nie będziesz w stanie robić określonych rzeczy.

Niewystarczająca wartość

Jeśli nie interesuje Cię program antywirusowy lub inny składnik Panda Dome, darmowa wersja nie jest tego warta z ograniczeniami. Tarcza Hotspot oferuje 500 megabajtów dziennie bezpłatnie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sieci VPN, może to być doskonała opcja do przetestowania przed jej zakupem.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PandaVPN Free -To be the best and fastest free VPN, 6.7.1 dla Android
Wymagania:
 • Android 10.0
Język:
English
Dostępne języki:
 • English,
 • Russian,
 • Korean,
 • Japanese,
 • French,
 • Chinese,
 • German,
 • Chinese,
 • Portuguese,
 • Italian,
 • Spanish,
 • Turkish,
 • Hindi,
 • Dutch
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, July 20th 2023
Autor
PandaVPN Studio

https://www.pandavpn.pro

PandaVPN Free -To be the best and fastest free VPN dla Android

6.7.1

PandaVPN Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.7.1 PandaVPN Free -To be the best and fastest free VPN. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama