Reklama

Punishing: Gray Raven

2.2.1

KURO TECHNOLOGY HONG KONG CO. LIMITED(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowe karanie: RPG Grey Raven

Punishing: Grey Raven to pełna akcji gra RPG, która jest dostępna za darmo na urządzeniach z Androidem. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym wirus zdziesiątkował większość organicznego życia i jest kontrolowany przez sztuczne życie. Grasz jako dowódca jednostki Szarych Kruków. Silny oddział cyborgów podąża za twoim prowadzeniem do bitwy. Razem odkrywacie prawdę kryjącą się za groźnym wirusem.

PGR opracowany przez technologię Kuru przypomina nam Genshin Impact i League of Legends: Dzika Szczelina. Zapewnia świetną rozrywkę z dobrym projektem graficznym, rozgrywką i fascynującą fabułą do śledzenia i odkrywania sekretów.

Szybka akcja

Ta gra zawiera wciągające, szybkie walki, idealne dla miłośników akcji. Gracze kontrolują swoje oddziały bezpośrednio w bitwach 3D w czasie rzeczywistym. Możesz oznaczać różnych członków drużyny i odblokowywać ataki specjalne każdego z nich. Możesz wymykać się, robić uniki i przygwoździć wrogów, zanim zadasz miażdżący cios. 

Reklama

Więcej niż tylko akcja

To coś więcej niż tylko gra akcji. Kiedy nie walczysz, możesz odpoczywać w akademikach, które możesz udekorować i zrobić własne. Możesz także zwiedzać zrujnowany świat i odkrywać po drodze piękne krajobrazy. Od opuszczonych ulic miasta, tętniących życiem stref wojennych po abstrakcyjne wirtualne realia. 

Rozgrywka

Rozgrywka jest imponująca. Działa płynnie na urządzeniach z Androidem, a grafika jest piękna i wciągająca. Równie niezwykła jest ścieżka dźwiękowa — może to być dźwiękowy atak, z nastrojowymi utworami nastrojowymi, aż po bębnienie i basy podczas scen bitewnych. Ścieżka dźwiękowa przyczynia się do rozgrywki i sprawia, że wrażenia są przyjemniejsze

PGR jest obecnie dostępny za darmo tylko na urządzeniach z Androidem, pomimo próśb o gra na PC. Jeśli chcesz cieszyć się grą na swoim komputerze, możesz użyć Emulatora Androida, aby cieszyć się tą oszałamiającą grą na swoim komputerze.

Oszałamiająca historia

PGR to fascynująca fabuła z równie imponującą rozgrywką, co czyni ją obowiązkową dla każdego, kto lubi gry. Pobierz bezpłatną grę Punishing: Grey Raven na Androida i przekonaj się, o co w tym wszystkim chodzi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Punishing: Gray Raven, 2.2.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, April 9th 2024
Autor
KURO TECHNOLOGY HONG KONG CO. LIMITED

https://pgr.kurogame.net/

SHA-1:
646e05ac2d7b8bc8b522acffaca68a90d6f73b9d
Filename:
com-kurogame-gplay-punishing-grayraven-en-1711352255-67389903-679dc80fd85016d25849e1c92e99f3df.apk

Dostępne również na innych platformach

Punishing: Gray Raven

2.2.1

KURO TECHNOLOGY HONG KONG CO. LIMITED(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.2.1 Punishing: Gray Raven. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama