Reklama

Quiz Planet

183.0.0

LOTUM one GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Aplikacja Quiz Planet na iPhone'a - synchronizuje się ze znajomymi

Quiz Planet to wciągająca, szybka gra o ciekawostkach o gigantycznych rozmiarach, w której rywalizujesz ze znajomymi, Internetem i innymi graczami z całego świata. Graj przeciwko innym graczom online i przyjaznym przeciwnikom w niekończącej się galaktyce! Połącz siły z niektórymi znajomymi, aby rozbić konkurencję i zdobyć punkty, jednocześnie zdobywając specjalne prezenty i podnosząc poziom swojego systemu gwiezdnego.

W Quiz Planet masz jedną szansę, aby pokazać światu, kim naprawdę jesteś i co wiesz, odpowiadając na pytanie o ciekawostki. Na kogo spośród znanych osób, miejsc i rzeczy tego świata możesz odpowiedzieć na pytania dotyczące ciekawostek? Odpowiadając na jedno pytanie, odkryjesz nie tylko swoją wiedzę, ale także ukryte zdolności. Czy będziesz w stanie przebić się na szczyty rankingów i stać się najpotężniejszym androidem na świecie?

Pierwsza wersja Quiz Planet została wprowadzona w Niemczech jako aplikacja dla niektórych niemieckich operatorów sieci komórkowych. Druga wersja aplikacji Quiz Planet na iPhone'a została uruchomiona w sklepie z aplikacjami iTunes. Ta wersja została specjalnie zaprojektowana, mając na uwadze wymagania platformy Apple iOS i umożliwiając użytkownikom, którzy chcą pobrać aplikację, sprawny dostęp do funkcji internetowych. Aplikacja Quiz Planet na iPhone'a umożliwia użytkownikom wzięcie udziału w najpopularniejszej na świecie wieloosobowej grze o ciekawostkach społecznościowych, podczas gdy oni nadal mogą cieszyć się każdą minutą wolnego czasu w podróży. Jest w stanie zsynchronizować się z wersją na Facebooku i został pozytywnie odebrany zarówno przez użytkowników iPhone'a, jak i użytkowników Facebooka w Niemczech i na całym świecie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Quiz Planet, 183.0.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, August 24th 2023
Autor
LOTUM one GmbH

https://quizplanet.game

SHA-1:
f1f1b7011f260e6c50145217b028be5f5978fe4b
Filename:
com-lotum-quizplanet-219-65696448-057707fdb76b13d55adb732208ee4222.apk

Quiz Planet

183.0.0

LOTUM one GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 183.0.0 Quiz Planet. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama