Reklama

RISK: Global Domination dla Android

3.15.0

SMG Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Spojrzenie na „RYZYKO: Globalna dominacja” autorstwa Smog Studios

Niezależnie od tego, czy lubisz RYZYKO: Globalną Dominację, klasyczną tekstową przygodową grę akcji, czy chcesz czegoś bardziej wymagającego, właśnie znalazłeś swoje rozwiązanie! Nadszedł czas, aby rozpocząć podbój świata, zacząć od klasycznego arcade RISK: Global Domination i zobaczyć, co będzie dalej. Każdy, kto grał w którąkolwiek z oryginalnych gier RYZYKA, wie, że celem jest ochrona Ziemi przed strasznym i potężnym wrogiem (wygląda jak skrzyżowanie kosmicznego najeźdźcy z ogromnym, niezdarnym, zielonym dinozaurem). Bohater na każdym poziomie posiada specjalną zdolność, która pozwala mu nie tylko pokonać wroga, ale także rzucić go na kolana, po czym wróg upada na ziemię, zamieniając się w zwykły piasek... opłucz, powtórz swoje wysiłki i będziesz chronić Ziemię.

Teraz Ty też możesz rządzić planetą dzięki zupełnie nowemu podejściu do klasycznej gry akcji RISK. Weź udział w światowej walce ze złem w nagradzanej bitwie online w trybie globalnej dominacji (naprawdę musisz mieć ukończone 14 lat, aby wziąć udział w bezpłatnej, pozbawionej ryzyka wersji do pobrania). Wypowiedz wojnę swoim wrogom, rekrutuj nowych żołnierzy i przeprowadzaj ataki, aby uzyskać ostateczną dominację wbrew wszelkim przeciwnościom. Zarządzaj mądrze swoimi zasobami i zobacz, jak każdy sukces przechyla szanse na twoją korzyść, gdy przebijasz się do zwycięstwa. Wypróbuj teraz wersję premium lub darmową wersję RISK: Global Domination do pobrania bez ryzyka!

Dla osób niezaznajomionych z RYZYKIEM: Globalna Dominacja: aplikacja oferuje ekscytującą fabułę pełną intryg, akcji, przygód, romansów, mitów i walk o wysokie stawki. Kiedy przywódca Gromady zostaje oskarżony o zaaranżowanie planu zniszczenia ludzkości, zbiera nieoczekiwany zespół ratowników, bojowników, naukowców i kilku innych nieprawdopodobnych ludzi, aby wprowadzić swój plan w życie. Fabuła obraca się wokół fabuły, aby jak najlepiej wykorzystać „doskonałą” burzę, powodując ogromne powodzie, które zmiotą większość świata. Zbierz załogę, zbierz broń i przygotuj się do walki o przetrwanie. Dowiedz się więcej o RYZYKO: Globalna Dominacja, odwiedzając stronę „Wskazówki dla graczy” na oficjalnej stronie Smog Studio.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
RISK: Global Domination, 3.15.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Francuski,
  • Hiszpański,
  • Portugalski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski,
  • Turecki
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, May 19th 2024
Autor
SMG Studio

http://www.smgstudio.com

RISK: Global Domination dla Android

3.15.0

SMG Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.15.0 RISK: Global Domination. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama