Reklama

Shadowsocks

5.2.6

Max Lv(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Max Lv (bezpłatny)

Ta aplikacja zapewnia bezpieczeństwo i prywatność podczas przeglądania Internetu na urządzeniu z Androidem. Shadowsocks to wysokowydajny serwer proxy socks5, który jest open source i bardzo bezpieczny. Celem tego serwera proxy jest dostęp do zastrzeżonych stron internetowych.

Omijanie cenzury

Shadowstock to pośrednik, który pozwala na dostęp do większości Internetu bez względu na Twoją lokalizację. Aplikacja koncentruje się na obchodzeniu stref geofence. Aplikacja korzysta z HTTPS, aby zapewnić Ci dostęp do wszystkich informacji dostępnych publicznie, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Szybko i bezpiecznie

Selektywne maskowanie Twojej lokalizacji całkowicie zakamufluje aktywność internetową i określone witryny. Dzięki temu możesz uzyskać rządowe zakazy dotyczące określonych treści. Najnowocześniejsze techniki zapewniają superszybkie przeglądanie. Wysokiej jakości algorytm szyfrowania chroni Twoją aktywność przed hakerami.

Reklama

Przyjazny użytkownikowi

Chociaż korzystanie z tego oprogramowania może wydawać się skomplikowane, jest zaskakująco intuicyjne. Nowi użytkownicy mogą łatwo poruszać się po tym programie.

Maskuje aktywność online

To nie jest oprogramowanie VPN, ale służy do podobnego celu. Ta aplikacja oferuje całkowitą prywatność i bezpieczeństwo jako dodatkową funkcję, chociaż ukrywa twoją aktywność i pozwala na dostęp do zablokowanych treści jako głównego zadania. Ta aplikacja jest znacznie lżejsza niż większość sieci VPN.

Werdykt

Chociaż nie jesteś anonimowy, to oprogramowanie jest niezawodne i bardzo funkcjonalne. Z pewnością będziesz mieć więcej swobody dzięki tej aplikacji. Każdy, kto chce uzyskać cenzurę, powinien rozważyć pobranie Shadowsocks.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Shadowsocks, 5.2.6 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, July 6th 2022
Autor
Max Lv

https://shadowsocks.org

SHA-1:
d45e1c8c2f79320215267662ebeca5d754d2f420
Filename:
com-github-shadowsocks-5020602-59675040-519ff29888f3827760ab3c7132101638.apk

Dostępne również na innych platformach

Shadowsocks

5.2.6

Max Lv(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.2.6 Shadowsocks. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama