Reklama

SuperSport

5.46.4643

SuperSport Online(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpłatna aplikacja towarzysząca sportowi

SuperSport to bezpłatna aplikacja towarzysząca sportom opracowana przez SuperSports Online. Jest to bezpłatne narzędzie, za pomocą którego możesz nadążyć z ulubionymi globalnymi wydarzeniami sportowymi, mistrzostwami i ligami. SuperSport zapewnia bezpłatny dostęp do najciekawszych filmów, rankingów, harmonogramów i wyników na żywo turniejów. 

Nieważne, czy jesteś zwykłym entuzjastą sportu, czy zagorzałym fanem, zawsze dobrze mieć aplikację towarzyszącą, która ułatwia śledzenie ulubionych wydarzeń. SuperSport to darmowa aplikacja, która właśnie to umożliwia. Istnieją jednak inne aplikacje dedykowane konkretnym dyscyplinom sportowym, takie jak Mistrzowie UEFA Liga obejmująca piłkę nożną oraz   IPL Match Prediction 2022, który obejmuje turnieje krykieta w indyjskiej Premier League.

Bezkonkurencyjny zasięg

SuperSport jest jedną z największych i najszerzej transmitowanych sportowych usług medialnych, dlatego jest oczywiste, że jego dedykowana aplikacja ma ten sam ciężar – i tak jest. To jeden z najlepszych sposobów, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w ulubionych dyscyplinach sportowych. Sprawdzaj najnowsze wiadomości dotyczące wyników Twojej drużyny między innymi w piłce nożnej, sportach motorowych, krykiecie, tenisie, rugby i golfie. 

Reklama

Idealny towarzysz DStv

Jeśli mieszkasz w Afryce subsaharyjskiej i okolicach i masz subskrypcję usługi transmisji DStv, możeszpołączyć swoją aplikację SuperSport z aplikacją DStv, aby jeszcze lepsze transmisje sportowe na żywo. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć swojego DStv Connect ID, aby połączyć ze sobą dwie aplikacje, a następnie możesz cieszyć się rozszerzoną funkcjonalnością aplikacji SuperSport. Ponieważ DStv jest głównie usługą transmisyjną w Afryce Subsaharyjskiej, osoby znajdujące się zbyt daleko poza tym regionem mogą nie być w stanie korzystać z aplikacji DStv. 

Problemy techniczne

Niestety, przegląd nie byłby kompletny bez podkreślenia problemów, których doświadczyli użytkownicy z aplikacją SuperSport. Pierwszym z nich jest to, że mimo że aplikacja ma dość prosty interfejs, nawigacja jest raczej trudna. Ponadto niektórzy użytkownicy mieli problemy z logowaniem do narzędzia, nie mówiąc już o możliwości korzystania z niego. Innym poważnym problemem jest to, że istnieje nieuniknione opóźnienie, jeśli chodzi o aktualizacje wyników na żywo, co utrudnia nadążanie za meczami, chyba że oglądasz je na żywo.  ;

Dobrze, ale nie idealnie

Mimo że w aplikacji SuperSport masz do wyboru szeroki wybór dyscyplin sportowych, problemy techniczne sprawiają, że jest mniej niż idealna. Jeśli jednak zamierzasz używać go tylko do wiadomości, dosyć aktualnych aktualizacji i oglądania filmów z wydarzeń sportowych, SuperSport jest dobrym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że z czasem programiści rozwiążą problemy, które utrudniają korzystanie z aplikacji. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SuperSport, 5.46.4643 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 17th 2023
Autor
SuperSport Online

http://www.supersport.com/

SHA-1:
87d3559f2ceb53dc61c158c039057bb0aa18938a
Filename:
com-supersport-android-phone-2012154643-66098572-c40760b53c774226ba2f9620624ff6ba.apk

SuperSport

5.46.4643

SuperSport Online(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.46.4643 SuperSport. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama