Reklama

Utopia: Origin - Play in Your Way

3.8.2

HERO Game(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Recenzja Uopia: Origin – Graj po swojemu

Nagradzana gra na Androida o nazwie Utopia: Origin - Play in Your Way zyskała mnóstwo uznania krytyków od czasu jej wydania w 2021 roku. Ta gra jest oparta na książce o tym samym tytule napisanej przez Philipa Pullmana. Historia opowiada o małym chłopcu, bohaterce Pullmana, Lyrze, która mieszka w spokojnej, rajskiej wyspie o nazwie Samotność. Pewnego dnia umiera jej matka, a Lyra zostaje, by opiekować się swoim młodszym bratem Rookiem, który jest znanym wynalazcą. Kiedy meteoryt wpada na wyspę, powodując ogromne zaciemnienie, Lyra musi użyć swoich magicznych mocy, by przywrócić świat i ponownie zjednoczyć swoją rodzinę.

Chociaż uważam, że gra jest ogólnie całkiem dobra, jest kilka rzeczy, które mogłaby zrobić lepiej. Na przykład jedną z broni dostępnych dla Lyry jest jej osobowość „Berserker”, która nie ma żadnego wpływu na samą grę, ale jest raczej bezcelowa. Sterowanie jest ogólnie OK, ale czasami może być trudne do kontrolowania, ponieważ niektóre z nich są niezgrabne. Moim zdaniem są to jedyne dwie wady Utopii: Origin – Graj po swojemu, ponieważ reszta gry jest całkiem dobrze zrobiona.

Ogólnie rzecz biorąc, Uopia: Origin – Graj na swój sposób jest polecana osobom, które szukają przyjemnej gry logicznej, ale niekoniecznie chcą tracić czas na mnóstwo akcji. Bardzo mi się podobało, mimo że po drodze miał kilka problemów. Nie jest to do końca gra mainstreamowa, ale ma swoich niszowych fanów, którzy są całkiem zadowoleni z jej jakości. Moim zdaniem warto spróbować, jeśli lubisz łamigłówki i jesteś nieco otwarty na próbowanie czegoś nowego. Ma średnią wartość oceny i osobiście uważam, że jest bardzo uzależniająca.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Utopia: Origin - Play in Your Way, 3.8.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, December 31st 2022
Autor
HERO Game

http://kingofwarship.herogames.com.tw/

SHA-1:
433d6f730a4c9a2c741736a1aa1029a1d1886dee
Filename:
com-herogame-gplay-magicminecraft-mmorpg-134-63991889-b2dfe9b94608c3ffbac1b0db5c49c212.apk

Utopia: Origin - Play in Your Way

3.8.2

HERO Game(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.8.2 Utopia: Origin - Play in Your Way. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama