Reklama

West Ham United

4.2.6

West Ham United FC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa aplikacja do wiadomości sportowych na Androida

West Ham United to oficjalna aplikacja dla fanów West Ham United FC. Aplikacja została pobrana ponad 50 000 razy i zawiera liczne narzędzia, dzięki którym będziesz bliżej niż kiedykolwiek wcześniej zespołu, który kochasz – pod warunkiem, że kochasz West Ham United. Jeśli nie wspierasz West Ham United, lepiej pobierz aplikację swojego ulubionego zespołu. 

Jeśli lubisz takie aplikacje, które pozwalają pozostać w kontakcie z zespołem poprzez wiadomości i dyskusje fora, prawdopodobnie pokochasz Sportowanie . Jeśli potrzebujesz aplikacji, która robi to, co robią Spertening i West Ham United, ale dla innego sportu, proste przeszukiwanie repozytorium aplikacji na Androida powinno wyróżnić wiele opcji. Na przykład fani krykieta mogą chcieć pobrać Live Telewizja do krykieta

Bądź blisko

West Ham United to najlepszy sposób na śledzenie wszystkiego, co dzieje się z twoją ulubioną drużyną piłkarską – o ile drużyną tą jest West Ham United. Aplikacja ma wiele funkcji, które będą Cię informować o najnowszych wydarzeniach w klubie piłkarskim West Ham United. 

Reklama

Rozrywka

Jest to zasadniczo aplikacja rozrywkowa, choć dość niszowa. Jednak dla fanów West Ham United zapewnia wszystko, od centrum meczowego na żywo po różne quizy. Sprawdź swoją wiedzę o West Ham United i udowodnij, jakim naprawdę jesteś zagorzałym fanem, odpowiadając na quizy oparte na graczach, drużynie i historii West Ham United. 

Na żywo Centrum meczowe oferuje również dźwięk na żywo, dzięki czemu możesz być na bieżąco z grą, a także statystyki i prognozy, które zapewnią Ci wszystkie informacje, których potrzebują prawdziwi fani West Ham United. 

Powiadomienia

< p>Czy prowadzisz bardzo zajęty tryb życia, więc nie możesz spędzać całego czasu w aplikacji, ale nadal chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące West Ham United? Aplikacja West Ham United Cię obejmuje. Po prostu włącz powiadomienia push w aplikacji, a już nigdy nie pozostaniesz w ciemności – nawet jeśli Twój dzień stanie się lepszy. 

Pełne doświadczenie West Ham United

Ta aplikacja zawiera wszystko, czego możesz potrzebować, aby nadążyć za West Ham United. Jeśli jesteś zagorzałym fanem, pobierz tę aplikację, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i statystyki dotyczące Twojego ulubionego klubu piłkarskiego. 

Jeśli jesteś fanem konkurencyjnego klubu, dlaczego i tak nie pobrać aplikacji? Słyszałeś, co mówią; trzymaj przyjaciół blisko, trzymaj przeciwników bliżej. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
West Ham United, 4.2.6 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
West Ham United FC

https://www.whufc.com/

SHA-1:
1bb0d331cddaa1300e082f859068748d535b5554
Filename:
de-elasticbrains-west-ham-united-1889-67733111-ac907f9502894114e18a9775616ed419.apk

West Ham United

4.2.6

West Ham United FC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.2.6 West Ham United. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama