Reklama

Word Connect dla Android

6.1116.405

Word Connect Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Word Connect — klasyczna gra słowna

Word Connect to zabawna łamigłówka, która sprawdzi Twoje słownictwo w coraz trudniejszych grach słownych. Jeśli lubisz grać w gry słowne i chcesz znaleźć się w niewoli zaawansowanej łamigłówki, ta fajna gra z pewnością zapewni wiele godzin czystej zabawy podczas odkrywania rozwiązań na każdym ekranie. Główna rozgrywka w Word Connect nie jest zbyt skomplikowana: wszystkie poziomy składają się z szeregu niewidocznych liter i fragmentów słów rozrzuconych na dole ekranu. Głównym celem jest odkrycie, co oznaczają te kafelki, poprzez znalezienie odpowiedzi na zadane pytanie w określonym czasie.

Word Connect Inc to gra na smartfony na iPhone'a i Androida, w której musisz znaleźć najkrótsze słowo, przeszukując różne siatki zawierające różne litery. Aby to zrobić, musisz najpierw odgadnąć słowo z siatki, a następnie użyć klawiatury swojego iPhone'a lub smartfona z systemem Android, aby wpisać to słowo w pasek wyszukiwania, a następnie sprawdzić, czy pasuje do przewidzianego miejsca. Chodzi o przebrnięcie przez niekończący się zapas ciekawostek i pytań, które pomogą Ci opanować język angielski. Jeśli zabraknie Ci słów do wyszukania, poczekaj, aż siatka słów się zapełni i będziesz musiał wrócić do początku, aby spróbować ponownie.

W Word Connect można grać za darmo w Android Market i jest również dostępna jako bezpłatna aplikacja na iPhone'a. Możesz także grać za darmo na swoim iPhonie, korzystając z funkcji Bluetooth. Możesz także zarabiać monety, grając w aplikację na Facebooku, a także kupować dodatkowe klejnoty i złoto, aby dodać je do swojego arsenału w grze na Facebooku. Jeśli naprawdę chcesz sprawdzić się z innymi ludźmi w środowisku klasycznej gry słownej, zawsze możesz zagrać w Word Connect Inc. na Facebooku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Word Connect, 6.1116.405 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Portuguese,
  • Chinese,
  • Portuguese,
  • Japanese,
  • Italian,
  • Spanish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 27th 2023
Autor
Word Connect Inc

Word Connect dla Android

6.1116.405

Word Connect Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.1116.405 Word Connect. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama