Reklama

Yora Sports - Live Score

1.0.1

Zarwa Mustafa(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Yora Sports - Wynik na żywo

Yora Sports - Live Score to bezpłatna mobilna aplikacja sportowa opracowana przez Zarwę Mustafę. Ta aplikacja mobilna umożliwia fanom dostęp do transmisji na żywo z meczów piłki nożnej na całym świecie. Oferuje różne ligi i mecze, w tym popularne takie jak La Liga, Liga Mistrzów, Premier League, Liga Narodów UEFA i wiele innych. Dzięki Yora Sports - Live Score użytkownicy mogą oglądać mecze na żywo i otrzymywać aktualizacje na żywo dotyczące najnowszych wiadomości i wyników. Aplikacja pozwala również użytkownikom dostosować powiadomienia i śledzić swoje ulubione drużyny z dowolnego miejsca na świecie. Zapewnia śledzenie wyników na żywo, szczegółowe statystyki drużyn i zawodników, alertów meczowych oraz możliwość oglądania powtórek z zakończonych meczów i konkretnych momentów. Jednak ta aplikacja została zaprojektowana z wysokimi specyfikacjami platformy mobilnej.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Yora Sports - Live Score, 1.0.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 8.0,
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, September 5th 2023
Autor
Zarwa Mustafa
SHA-1:
66fc1b4fb1e998cc2136e2dcbc18d2000b0e15a7
Filename:
Yora_Sports_Live_Score_1.0.1_.apk

Yora Sports - Live Score

1.0.1

Zarwa Mustafa(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.1 Yora Sports - Live Score. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama