Reklama

Blocky Dungeon Demo dla Windows

0.6.75

SquareDev(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowe demo gry podobnej do Tetris

Blocky Dungeon to darmowa wersja demonstracyjna gry dla systemu Windows, którą można pobrać i zainstalować na prawie każdym komputerze. Tytuł łączy elementy roguelike z rozgrywką Tetris podczas budowania własnego lochu. Gra jest zabawna i dynamiczna, dając Ci to, co najlepsze z obu gatunków łamigłówek i przygód.

Jeśli lubisz rozgrywkę Blocky Dungeon, poniższe alternatywy strong> to świetny wybór do pobrania. Tetris, inspiracja dla BDD, to świetna gra logiczna, w którą można grać, gdy masz tylko kilka minut do stracenia. Labirynt legendarnych łupów i Holo Dungeon są podobne ze względu na motywy lochów i rozgrywkę.

Ucieknij z lochu

Podczas gry w tytuł zaczniesz budować loch, w którym walczysz. Gdy legowisko zostanie zbudowane, musisz zacząć przesuwać przez nie rycerza. Różne bloki będą zawierać wrogów, mikstury i inne interaktywne przedmioty lub łupy do odkrycia.

Reklama

Jednak nie ma końca tej grze w lochy, która popycha cię zbadać tak daleko, jak to możliwe. Gdy nie będziesz już w stanie zrównoważyć budowania i eksploracji, gra się skończy.

Tetris z niespodzianką

Demo Blocky Dungeon gra bardzo podobnie do Tetris, z główną różnicą jest dodany tryb gry. Podczas gry będziesz musiał przejść przez legowisko, upewniając się, że twój rycerz może kontynuować przygodę. Szybkość gry będzie wolniejsza niż w Tetris, podczas gdy przyzwyczaisz się do zarządzania zarówno blokami, jak i rycerzem.

Schemat sterowania

Istniejądwa sposoby gry< /strong> Demo Blocky Dungeon z klawiaturą. Pierwsza metoda wymaga używania obu rąk na klawiaturze z zestawami klawiszy 'WASD' i 'IJKL' dla każdej ręki. Będą one kontrolować zarówno rycerza, jak i legowiska. Alternatywnie możesz użyć ujednoliconych elementów sterujących, aby użyć jednego zestawu klawiszy do poruszania obu aspektów.

Loch, który tworzysz

Blocky Dungeon Demo to zabawna, choć dziwna gra. Mechanika może czasami wydawać się niezgrabna, ale fajnie jest grać w tę zagadkę i tytuł roguelike. Sterowanie pojedynkiem ułatwia każdemu grającemu na klawiaturze poruszanie rycerzem i przedmiotami w lochach.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Blocky Dungeon Demo, 0.6.75 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
SquareDev

http://squaredev.tumblr.com/

SHA-1:
87f226105437fff0660141f9bb56c95982d57c50
Filename:
blocky_dungeon_demo_win_v0.6.75.zip

Dostępne również na innych platformach

Blocky Dungeon Demo dla PC

0.6.75

SquareDev(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.6.75 Blocky Dungeon Demo. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama