Reklama

Deep City dla Windows

varies-with-devices

Felix.Kraus

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowa gra akcji horror dla systemu Windows

Deep City zostało stworzone na PS1 Horror Jam 2021; to darmowa zagadka horroru dla systemu Windows. Jest to przygoda z perspektywy pierwszej osoby, która pomimo grafiki w niskiej rozdzielczości tworzy prawdziwe wrażenie przeczucia i przerażenia.

Odkrywasz ciemne, zatopione miasto. Musisz znaleźć drogę powrotną, ale jednocześnie czujesz się zmuszony zbadać, co się tam wydarzyło. Niestety, nie jesteś tam sam; w mieście czai się złowroga obecność. Jeśli chcesz zagrać w więcej tajemniczych gier grozy, Northbury Grove i < a target="_blank" rel="noopener noreferrer" href="https://filehippo.com/download_the-keeper/">Strażnik to doskonałe opcje pierwszoosobowe.

Styl graficzny

Jak można się spodziewać po grze stworzonej na PS1 Game Jam, grafika w Deep City jest bardzo podobna do tytułowej konsoli do gier< /strong>. Nawet przy presji czasu związanej z tworzeniem gry podczas gry, programista Felix Kraus wykonał świetną robotę, tworząc tak groźną atmosferę w tej grze.

Reklama

Rozgrywka

perspektywa pierwszoosobowa jest bardzo skuteczna podczas odkrywania tego dziwnego podwodnego miasta. Nie możesz nic poradzić na to, żeczujesz się zdenerwowany, gdy mijasz każdy zacieniony zakręt, zastanawiając się, czy następny krok będzie ostatnim. Nastrojowe efekty dźwiękowe świetnie podkręcają napięcie jeszcze bardziej.

Sterowanie

Deep City jest łatwe do graniaza pomocą klawiatury i myszy. Używasz klawiszy strzałek do poruszania się, „E” do interakcji ze znalezionymi obiektami i Shift do uruchamiania.

Ekscytująca gra horror

Deep City nie ma najbardziej wyrafinowanej grafiki gier na tym poziomie. Jednak niezależnie od tego, czy jest to celowe, czy nie, niejasność tych grafik pomaga utrzymać na krawędzi miejsca, ponieważ Twoje środowisko nie jest zbyt dobrze zdefiniowane.

To bezpłatne < strong>gra jest krótka i nagle się kończy, więc zasadniczo jest to tylko demo. Niemniej jednak wykazuje oznaki obietnic, więc jeśli chcesz wesprzeć programistę w jego ciągłej pracy, warto dokonać dobrowolnego wkładu, zanim pobierzesz tę przerażającą grę podwodnego horroru w stylu retro.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Deep City, varies-with-devices dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Felix.Kraus

https://felixkraus.itch.io/

Deep City dla PC

varies-with-devices

Felix.Kraus

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji varies-with-devices Deep City. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama