Reklama

International Test Cricket dla Windows

1.33

Daniel Thomas(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Pobierz ITC - najnowsze dane dotyczące wydajności gier w krykieta na żywo

International Test Cricket to oparta na statystykach symulacja krykieta, w której musisz wykorzystać swoje zrozumienie krykieta, aby odnieść sukces w pięciodniowych zawodach. Istnieje wiele strategii związanych z International Test Cricket. Musisz dokładnie zdecydować, w jaki sposób chcesz, aby Twoja drużyna grała po rozegraniu meczu. W tym celu musisz wziąć pod uwagę różne czynniki, które obejmują warunki gry, indywidualne umiejętności i możliwości, warunki gry w różnych miejscach na całym świecie i tak dalej.

Oficjalna strona internetowa Międzynarodowego Stowarzyszenia Krykieta dostarcza użytkownikom informacji o wszystkich meczach, które zostaną rozegrane pomiędzy drużynami w różnych krajach. Zawiera również informacje na temat pięciodniowej serii testowej, która odbędzie się w RPA w marcu 2021 r. Najnowsza wersja aplikacji ITC umożliwia fanom śledzenie wszystkich graczy i drużyn biorących udział w tych turniejach. Ułatwia to fanom planowanie i przygotowywanie się do tych turniejów, wiedząc, kim są ich ulubione drużyny i gracze.

Miłośnicy krykieta, którym udało się pobrać najnowszą wersję aplikacji ITC, mogą tworzyć własne profesjonalne drużyny i umieszczać własne nazwy drużyn na liście wyboru składu. Mogą również wprowadzić szczegóły swoich przejazdów i bramek w aplikacji i zobaczyć średnie prędkości piłek i pniaków, które napotkali podczas meczu. Oprócz tego za pomocą pliku tekstowego mogą wgrywać wszystkie zdjęcia z meczu i udostępniać je w popularnych serwisach społecznościowych. Fani mogą również zobaczyć skróty wideo z każdego rozgrywanego meczu, aby fani mogli zobaczyć, jak na niektóre mecze mogły wpłynąć różne warunki pogodowe. Ogólnie rzecz biorąc, z pomocą najnowszej wersji Windows Mobile ITC, fani mogą uzyskać dostęp do narzędzia statystyk krykieta i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w świecie krykieta testowego.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
International Test Cricket, 1.33 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 95
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Daniel Thomas
SHA-1:
88946b189775c0edd81d99516a211c41d60323c4
Filename:
itc-132.exe

International Test Cricket dla PC

1.33

Daniel Thomas(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.33 International Test Cricket. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama