Reklama

Win11SysCheck dla Windows

1.0

mq1n(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowe narzędzie do sprawdzania zgodności

Win11SysCheck to bezpłatne narzędzie dla użytkowników systemu Windows, które umożliwia sprawdzenie zgodności z systemem operacyjnym Windows 11. To narzędzie jest niezbędne do pobrania dla każdego, kto korzysta z bezpłatnej aktualizacji dostarczanej użytkownikom Windows 10.

Narzędzie nie ma prawdziwej alternatywy poza opcją domyślną dostarczone przez firmę Microsoft. Jeśli jednak Twój komputer jest zgodny, możesz pobrać Windows 11 i zacznij korzystać z nowszych funkcji. Ponadto CheckWindowsGenuine doskonale nadaje się do upewnienia się, że klucz Win 10 jest oryginalną kopią lub do określenia jeśli jest z tym problem.

Sprawdź kompatybilność

Celem aplikacji Win11SysCheck jest zapewnienie, że komputer może zaktualizować system operacyjny Windows 11. Oprogramowanie Win 11 ma wiele wymagań, które mogą stanowić wyzwanie dla starszych komputerów. 

Reklama

Szczegółowe 

Aplikacja wykona różne kontrole i testy sprzęt komputera zgodny z listą wymagań firmy Microsoft. Aplikacja weryfikuje informacje, w tym szybkość procesora, zgodność procesora rdzeniowego, ilość pamięci RAM i wiele innych elementów. Oprogramowanie z łatwością wyświetli wszelkie brakujące informacje lub niezgodne aspekty. 

Interfejs

Ten styl interfejsu wyświetla wszystkie informacje dostępne w dobrze widocznym czarno-białym tekście. Wszystkie dane są ułożone na ekranie w stylu wiersza polecenia. Z powodu tego braku szczegółów interfejs zużywa minimalne zasoby podczas działania na komputerze.

Jak używać

Win11SysCheck to łatwa w użyciu aplikacja raz jest pobrany. Oprogramowanie uruchomi się w momencie kliknięcia zainstalowanego pliku EXE. Po uruchomieniu aplikacja zacznie zbierać informacje z komputera i porównywać je z wymaganiami systemowymi Microsoft Windows 11.

Open-source

Win11SysCheck jest bezpieczny w instalacji i w żaden sposób nie uszkodzi komputera. Oprogramowanie jest również open-source, dzięki czemu użytkownicy mogą przeglądać jego kod przed pobraniem. Ta funkcja bezpieczeństwa pozwoli Ci pobrać i zaktualizować laptopa bez narażania jego bezpieczeństwa.

Przygotuj się na Windows 11

Win11SysCheck to doskonała aplikacja typu open source, którą każdy użytkownik systemu Windows 10 musi zainstalować przed aktualizacją. Ze względu na ogromne wymagania systemu operacyjnego Win 11, ta aplikacja wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące kompatybilności. Program oszczędza czas i frustrację, jeśli próbujesz uaktualnić system operacyjny Windows.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Win11SysCheck, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
mq1n

https://github.com/mq1n

SHA-1:
4495149973c431407e400f48beecc10322f2ada9
Filename:
Win11SysCheck_v1.0.exe

Win11SysCheck dla PC

1.0

mq1n(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Win11SysCheck. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama