Reklama

AIB Mobile

5.61.1

Allied Irish Banks Public Limited Company(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak usunąć mobilne wiadomości tekstowe za pomocą aplikacji Android na żądanie?

Jeśli masz konto w Banku Irlandii, możesz skorzystać z usługi Android ondemand, aby śledzić wszelkie stare wiadomości, rachunki lub inne transakcje zapisane na Twoim koncie Google. Usługa działa poprzez skanowanie każdej wiadomości wysłanej do Ciebie za pośrednictwem poczty e-mail. Przy każdym wyszukiwaniu dowiesz się, jak ma na imię dana osoba i gdzie mieszka. Następnie możesz sporządzić listę tych szczegółów i trwale usunąć je z telefonu lub zapisać do wykorzystania w przyszłości. Możesz nawet skonfigurować alerty, aby zawsze otrzymywać przypomnienia o usuniętych wiadomościach lub tych, na które musisz zwrócić uwagę.

Jak usunąć przez e-mail. Zgodnie z RODO lub ustawą o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej nie musisz podawać powodu, dla którego chcesz usunąć wiadomość. Po prostu podaj wszystkie niezbędne dane dotyczące Twojego konta AIB Mobile. Wskaż przepisy, zgodnie z którymi żądasz informacji i powód, dla którego chcesz je usunąć - RODO lub ccpa. Firma upewni się, że dane zostaną usunięte z telefonu i wyśle Ci e-mail.

Jak usunąć mobilne wiadomości tekstowe za pomocą aplikacji Android na żądanie jest proste, szybkie i łatwe. Dostarcza niezbędne dane, aby usunąć te wiadomości w jak najkrótszym czasie. Jest to całkowicie legalny sposób usuwania wiadomości i nie narusza żadnej części prawa. Komunikacja odbywa się przez Internet, który jest bezpieczny i zabezpieczony. Wszelkie informacje, które przekazujesz AIB Mobile podczas korzystania z tej aplikacji do przesyłania wiadomości na żądanie na Androida, są bezpieczne i nie będą udostępniane stronom trzecim.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AIB Mobile, 5.61.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, November 4th 2023
Autor
Allied Irish Banks Public Limited Company

http://personal.aib.ie/ways-to-bank/mobile-banking

SHA-1:
b5e794abc9b89c6e9c6c23314689ffbb32c308a1
Filename:
aib-ibank-android-345-66337559-2d39cd1cc47f49c212427d642e40116d.apk

AIB Mobile

5.61.1

Allied Irish Banks Public Limited Company(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.61.1 AIB Mobile. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama