Reklama

Angry Birds Go!

2.9.1

Rovio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Nowa gra Angry Birds na Boże Narodzenie 2021

Angry Birds Go! była wysoko punktowaną grą w wyścigi kartingowe i siódmą grą w szalenie popularnej serii Angry Birds. Gra została zaprojektowana wspólnie przez Rovio Entertainment i Electronic Arts i została wydana 15 listopada 2021 roku zarówno na urządzenia mobilne iPhone, jak i Android. Gra jest kompatybilna tylko z wybranymi płytkami Rovio, które umożliwią użytkownikowi przywołanie konkretnego gokarta za pomocą mowy. Gra obsługuje również aplikację Daydream View, która pozwala użytkownikom Androida i iPhone'a cieszyć się grą w wirtualnym środowisku, które bardzo przypomina środowisko, w którym gra się w Angry Birds w prawdziwym życiu.

W tym roku wydano kilka zupełnie nowych gier, w tym długo oczekiwaną Angry Birds Go! który wywołał u wszystkich swędzenie na wybuchową nową grę Angry Birds. Druga gra z serii Angry Birds, Rovia, rozpoczęła zeszłego lata z hukiem, przywracając magię klasycznej akcji kartingowej z uroczymi, rysunkowymi pingwinami w roli grywalnych kierowców.

Ale dopiero niedawno Rovio w końcu ujawniło, że nie ma dalszych zakupów w aplikacji dla Angry Birds Go! Oznacza to, że oprócz dużej ilości treści, podczas grania w Angry Birds nie będzie więcej zakupów. Ujawniono również, że funkcja free-to-play będzie kontynuowana, a nowe poziomy, piosenki i ulepszenia będą dostępne każdego dnia. Wiadomości te sprawiają, że jestem podekscytowany przyszłością gier mobilnych, ponieważ wiele firm próbowało znaleźć innowacyjne sposoby na zwiększenie monetyzacji swoich tytułów mobilnych. Jestem szczególnie podekscytowany nadchodzącym sezonem świątecznym, ponieważ jestem pewien, że po raz kolejny zobaczymy ekscytujące nowe aplikacje od Rovio, a także znane marki, takie jak Zynga i Nintendo.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Angry Birds Go!, 2.9.1 dla Android
Wymagania:
 • Android 9.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Koreański,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Rovio

https://www.rovio.com

SHA-1:
0898506284232df6eb8d14a5c3c5f4033089d714
Filename:
com.rovio.angrybirdsgo-2.9.1.apk

Angry Birds Go!

2.9.1

Rovio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.9.1 Angry Birds Go!. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama