Reklama

Car Traffic Toyota Corolla Racer Simulator

4

DTek Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa symulacja Twojego samochodu Toyota Corolla Racing Game

Ruch samochodowy Toyota Corolla Racer Simulator 4.0 na telefon komórkowy. Car Traffic Toyota Corolla Simulator to świetnie wyglądająca gra wyścigowa, którą można łatwo pobrać na telefon komórkowy. Możesz użyć tego mobilnego symulatora samochodu, aby zbudować świadomość związaną z samochodem. Kiedy grasz w grę o ruchu samochodowym na telefonie komórkowym, możesz swobodnie chwycić kierownicę i poruszać samochodem za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze.

To jedna z najlepiej sprzedających się gier na telefony z systemem Android. Może być doskonałym narzędziem do nauki jazdy samochodem. Umożliwi im zapoznanie się z funkcjami kierownic, pedałów i innych ważnych części pojazdu. Jeśli chcesz kupić tę aplikację, wystarczy zainstalować symulator ruchu samochodowego Toyota corolla racer na swoim smartfonie z Androidem. Po instalacji poprosi Cię o pobranie i zainstalowanie pakietu Google Android Market.

Poprosi Cię również o zalogowanie się na konto Google, aby uzyskać dostęp do wszystkich Twoich usług Google Play i informacji o koncie. Aby uzyskać więcej informacji i instrukcji, odwiedź oficjalną stronę producenta gier Dtek. Na stronie znajdziesz link do pobrania produktu. Aby uzyskać wsparcie, możesz skontaktować się z obsługą klienta lub porozmawiać na żywo. Na czacie możesz poprosić o pomoc w rozwiązaniu niektórych problemów związanych z ruchem samochodowym Symulator Toyota corolla racer.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Car Traffic Toyota Corolla Racer Simulator, 4 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Turecki
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
DTek Games
SHA-1:
08ec839bc53e37ac40011aa9f6dd8a8af7bb2dcb
Filename:
com.dtek.toyotacrolla-4.apk

Car Traffic Toyota Corolla Racer Simulator

4

DTek Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4 Car Traffic Toyota Corolla Racer Simulator. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama