Reklama

CBS App dla Android

12.0.70

CBS Interactive Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa aplikacja do przesyłania strumieniowego CBS

Teraz dzięki aplikacji CBS możesz korzystać ze wszystkich swoich kanałów CBS na urządzeniu mobilnym dzięki szybkiemu i bezpłatnemu pobieraniu. Nowa wersja (8.0.00) jest kompatybilna z systemem Android 5 i wyższym. Możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione wiadomości, sport, programy i filmy w dogodnym dla siebie czasie. Aplikacja nie wymaga dalszej subskrypcji.

Najważniejsze cechy aplikacji

Możesz oglądać na żywo wydarzenia sportowe, wiadomości i ważne wydarzenia, takie jak nagrody Grammy, a także najnowsze odcinki różnych programów, a wszystko to za darmo i natychmiastowo transmitowane< /strong> na dowolnym urządzeniu z Androidem. Nie musisz się logować, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do pełnych sezonów i transmisji telewizyjnych na żywo z lokalnych kanałów CBS, musisz najpierw zalogować się u swojego dostawcy telewizji kablowej. 

Nie ma potrzeby uiszczania miesięcznej opłaty, ale można z niej korzystać tylko w USA. Jeśli kwalifikujesz się do pobrania, możesz przesyłać strumieniowo najnowsze odcinki w ciągu 24 godzin. Zawiera zastrzeżone oprogramowanie pomiarowe Nielsen — używane do przyczyniania się do ocen telewizji Nielsen poprzez badania rynku.

Reklama

Wyjątkowa zawartość CBS Interactive

CBS Interactive przyniosła razem zespół z wyróżnionymi talentami kreatywnymi, aby współpracować w atmosferze, w której zachęca się ich do dzielenia się swoją wyjątkową perspektywą. Tworzą treści, które odzwierciedlają wartości CBS i przemawiają do odbiorców. Ich różne grupy zasobów pomagają im pozostać w kontakcie z innymi członkami z różnych oddziałów. W ten sposób mogą się łączyć i inspirować się nawzajem. 

CBSi Cares, który jest ich programem odpowiedzialności społecznej, daje swoim pracownikom szansę na udział w wolontariacie, aby różnica w ich społecznościach. Zbierają datki i wspierają lokalne organizacje charytatywne. Promuje rozwój osobisty i doświadczenia, które są cenne dla efektywnego wykorzystania ich kreatywnych talentów. 

CBS vs. Paramount

Podobnie jak CBS, Paramount+ Aplikacja oferuje transmisję na żywo kanałów CBS, ale zapewnia również dodatkowe kanały. Paramount umożliwia utworzenie do sześciu profili dla różnych użytkowników na jednym koncie i oferuje tryb „Dzieci” dla dodatkowego bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do CBS, możesz pobierać i oglądać treści offline dzięki bezpłatnemu komercyjnemu okresowi próbnemu. Możesz też wypróbować Amazon Prime.

CBS na wyciągnięcie ręki

Aplikacja CBS na Androida jest bezpłatna do użytku na dowolnym urządzeniu, dzięki czemu możesz oglądać popularne programy, filmy, wiadomości i wydarzenia sportowe w dowolnym miejscu. Możesz zalogować się u swojego dostawcy telewizji kablowej i cieszyć się transmisją na żywo seriali i transmisji sportowych, a na koniec dogonić wszystkich swoich ulubionych, kiedy tylko masz na to ochotę.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CBS App, 12.0.70 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, November 19th 2023
Autor
CBS Interactive Inc.

https://www.cbs.com

CBS App dla Android

12.0.70

CBS Interactive Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 12.0.70 CBS App. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama