Reklama

Dirt Bike

3

Brolicious Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Dirt Bike: Wyzwanie Motocrossowej Gry

Dirt Bike to darmowa gra motocrossowa opracowana przez Brolicious Games dla urządzeń z systemem Android. Gra osadzona jest w piaszczystych pustyniach i oferuje wymagające poziomy, które wymagają od graczy pokonania różnych przeszkód, aby dotrzeć do końca każdej trasy z akrobacjami. Dirt Bike nie jest dla tych o słabych nerwach, ponieważ teren jest nierówny, trasy są trudne, a motocykl jest szybki. Tylko prawdziwi miłośnicy gier motocrossowych osiągną sukces w tej grze i staną się ostatecznymi mistrzami prób. Gra oferuje świetną grafikę, która dodaje do ogólnego doświadczenia, sprawiając, że gracze naprawdę czują, że jeżdżą przez pustynię. Jedną z wyróżniających się cech gry są jej nierzeczywiste fizyka, które dodają realizmu i sprawiają, że jest jeszcze bardziej wymagająca. Ogólnie rzecz biorąc, Dirt Bike to zabawna i wymagająca gra, która będzie bawić graczy przez wiele godzin.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dirt Bike, 3 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Brolicious Games
SHA-1:
623c64d3aec3617ca74d8fda8eb8efecea6d6eea
Filename:
com-brolicious-dirtbike-3-51681359-db216679eaba39a00dee54f9c6035918.apk

Dirt Bike

3

Brolicious Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3 Dirt Bike. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama