Reklama

Draw Bridge dla Android

899.9999.9999

Eureka Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra wyścigowa

Draw Bridge to darmowa gra ucieczkowa od Eureka Studio. Prowadzisz samochód do mety, w którym musisz wytyczyć ścieżkę przez różne przeszkody w grze. Na ukończenie ścieżki jest pewien czas. W każdej rundzie należy wytyczyć ścieżkę, a następnie ścigać się z czasem. Jeśli będziesz wystarczająco szybki, zdobędziesz gwiazdki. Gwiazdki służą do odblokowywania nowych poziomów i pojazdów.

Alternatywne gry do wypróbowania to Car Racing Adventure i Traffic Rider 3D.

Różne tryby

  • Klasyczny - To główny tryb gry. Gracze będą podążać jedną ścieżką na raz i przejeżdżać tylko przez jeden pojazd na raz.
  • Pośpiech - W tym trybie gracze mogą rysować< strong> wiele ścieżek jednocześnie, co pozwala im kierować wieloma pojazdami jednocześnie
  • Przekaźnik - W tym trybie gracze łączą się z innymi graczami z całego świata, aby osiągnąć wspólny cel.

Kontrola dotykiem palca

Drawbridge to wyzywająca gra casual z prostymi kontrolkami, która sprawia, że myślisz na Twojej nodze. Wystarczy przeciągnąć palcem, aby narysować drogę, a następnie dotknąć samochodu, aby go ruszyć. Jednak im wyższy poziom, tym bardziej skomplikowany staje się projekt mapy.

Reklama

Bądź kreatywny z wyprzedzeniem

Samochód jest tym, czego używasz do kontrolowania gry. Jest to żółte kółko, które wygląda jak samochód i porusza się po ekranie podczas rysowania. Sterowanie jest proste: dotknij samochodu, aby go ruszyć. Następnie, aby narysować mosty, przeciągnij palcem po ekranie z jednego końca przestrzeni do drugiego. Zobaczysz, że rysujesz grubą czarną linię, która jest samym mostem. Pamiętaj jednak, że nie możesz rysować mostów, gdy samochód już się porusza.

Spodziewaj się kilku usterek

Jedynym upadkiem w grze jest to, że jest trochę opóźniony< /strong>, a linie rysowania czasami się nie pojawiają. Wydaje się, że dzieje się to coraz częściej w miarę postępów w grze. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest prosta, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko cieszyć się grą.

Ostateczny werdykt

Rozgrywka pozostaje prosta: wystarczy narysować most i przejść przez niego. Istnieją jednak różne typy map, które wymagają różnych strategii pokonywania ich oraz przeszkód, których należy unikać, aby osiągnąć swój cel. Pobierz bezpłatną grę i wypróbuj ją samodzielnie. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Draw Bridge, 899.9999.9999 dla Android
Wymagania:
  • Android 10.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 11th 2024
Autor
Eureka Studio

https://eurekastudio.co.jp/

Draw Bridge dla Android

899.9999.9999

Eureka Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 899.9999.9999 Draw Bridge. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama