Facebook Lite APK na Android
- Przez Facebook
- Darmowa
- 532.0.0.6.105
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Facebook Lite 532.0.0.6.105 dla Android
- Wymagania
- Android 17.0
- Język
- Polski
- Dostępne języki
- Grecki
- Arabski
- Portugalski
- Czeski
- Hiszpański
- Włoski
- Angielski
- Norweski
- Niemiecki
- Szwedzki
- Fiński
- Japoński
- Francuski
- Chiński
- Rosyjski
- Hindi
- Koreański
- Polski
- Duński
- Turecki
- Holenderski
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- SHA-1
b764d91e93b4c210bbb30c998cf575df03eb8e8d
- Nazwa pliku
- com.facebook.lite_532.0.0.6.105.apk
Program dostępny w innych językach
Facebook Lite APK na Android
- Przez Facebook
- Darmowa
- 532.0.0.6.105
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 532.0.0.6.105 Facebook Lite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Lite for Facebook & Messenger
Lekka alternatywa dla Facebooka i Messengera

TikTok Lite
Darmowa wersja TikTok lite

imo Lite
Lekka wersja imo

musical.ly lite
W jaki sposób aplikacja Musicality Lite Music może przynieść korzyści niezależnym muzykom

TapTap Lite
TapTap Lite: Platforma społecznościowa dla graczy

4Fun Lite - Live Chat Room
4Fun Lite - Innowacyjna Aplikacja do Czatowania

Candy Selfie Lite: beauty cam
Candy Selfie Lite: Wszechstronna aplikacja do robienia zdjęć pięknem

Facebook Ads Manager
Zarządzanie Reklamami na Facebooku w Twojej Kieszeni

Facebook Business Suite Pages Manager
Menedżer stron Facebook Business Suite

Instagram Lite
Darmowy program dla Androida

Facebook
Facebook (BEZPŁATNIE)

Toca Life World
Darmowa aplikacja mega Toca dla dzieci
Ostatnia aktualizacja

Reddit
Reddit: Twoje wrota do różnorodnych społeczności online

Nextdoor
Jak uzyskać dostęp do Nextdoor na Androidzie

Snapchat
Snapchat Inc. (ZA DARMO)

小红书 - 你的生活指南
小红书 - Twój przewodnik życiowy

BeReal. Your friends for real.
Bezpłatna aplikacja do zdjęć w mediach społecznościowych

Redz: Explore content nearby
Redz: Zbadaj treść w pobliżu

eAgora
EAgora – Nowoczesna aplikacja społecznościowa na Androida

Tumblr
Kompleksowa recenzja Tumblr dla Androida

MeWe
Nowa fala w sieciach społecznościowych - MeWe

Truth Social
Truth Social: Trump's Social Media App Review

LinkedIn
LinkedIn (bezpłatny)

happn Local dating app
happn: Innowacyjna aplikacja randkowa
Najnowsza wersja
Facebook Lite 534.0.0.7.108
Starsze wersje
Facebook Lite 531.0.0.13.104
Facebook Lite 530.0.0.8.106
Facebook Lite 529.0.0.7.105
Facebook Lite 528.0.0.9.106
Facebook Lite 527.0.0.9.101
Facebook Lite 526.0.0.5.107
Facebook Lite 525.0.0.5.102
Facebook Lite 524.0.0.7.106
Facebook Lite 524.0.0.5.106
Facebook Lite 523.0.0.10.106